FerYapı’nın 3 ofis projesinde kampanya

FerYapı, 3 ofis projesinde birden kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, ödeme teslimden sonra başlıyor ve 100 ay vade imkanı sunuluyor

FerYapı’nın 3 ofis projesinde kampanya

FerYapı, Premier Kampüs Ofis, iTower Bomonti ve Parima ofis projelerinde geçerli olacak bir kampanyaya imza attı. Kampanyaya göre, ödemeler teslimden sonra başlıyor ve 100 ay vade imkanı veriliyor.

FerYapı'nın Premier Kampüs Ofis projesi, Kağıthane'de yükseliyor. Proje, bünyesindeki ortak toplantı alanları, arşiv, sekterya, IT ve lobi hizmetleri sayesinde kullanıcılarına birim alanda maksimum fayda vadediyor. Premier Kampüs Ofis'te, kullanıcılar bu hizmetler için kendi ofislerinin içinde alan ayırmak zorunda kalmayıp; her katta bulunan toplantı odalarının uygunluğunu kontrol edip, rezervasyon yapabilir, ortak arşivde kendilerine ayrılan alanları kullanabilir ve IT hizmetlerini de gene Premier bünyesindeki ortak IT hizmetinden alabilirler. Bu özelliklerin yanı sıra Premier Kampüs Ofis firmalara ise STOK OFİS konseptini de sunuyor. Dönemsel olarak büyümek isteyen firmalar stok ofis için ayrılan alanda ofis alanı kiralayıp, daha küçük metrekareli bir ofis kullanıyor.

Parima'da teslimler Eylül'de
E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima ofis ise, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. İstanbul'a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima'da 65 metrekareden 2.300 metrekareye varan ofisler mevcut. Parima'nın en önemli özelliği ise, bünyesinde barındırdığı şehir bahçesi. 2 bin 500 metrekare alana sahip olan bu şehir bahçesinde fitness salonu, kafeler ve sosyal alanlar yer alıyor.

iTower'da kapılar açıldı
FerYapı'nın A+ ofis konseptine sahip iTower Bomonti projesinde de yaşam başladı. iTower'da ofisler, copy center, back office ve concierge hizmetleri, kat bahçeleri, VIP lounge, hobi salonu, spor merkezi, lobi ve danışma, özel restoran, depolama alanları, çarşı gibi alanlardan yararlanabiliyor. iTower'da 300 ile 950 metrekare arasında ofis üniteleri bulunuyor.