Fikirtepe Ofis Projeleri

İstanbul Anadolu Yakası'nda kentsel dönüşümün bir numaralı adresi olan Fİkirtepe'de projeler hızla devam ediyor. İşte Fikirtepe ofis projeleri...

Fikirtepe Ofis Projeleri

İstanbul Anadolu Yakası'nda kentsel dönüşümün bir numaralı adresi olan Fİkirtepe'de projeler hızla devam ediyor. İşte Fikirtepe ofis projeleri... Artan fiyatları ile dikkat çeken Fikirtepe bölgesi, E-5, Avrasya Tüneli çıkış noktası, metro ve metrobüs durakları, AVM'ler ve toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile İstanbul Anadolu Yakası'nın en avantajlı bölgelerinden biri. Fikirtepe'de yer alan ve birbirleri ile yarışan inşaat firmalarının lüks projeleri içerisinde konutların yanı sıra, bölgedeki ofis ihtiyacını karşılamak için ofisler de bulunuyor. Fikirtepe ofis projelerini derledik... 

Fikirtepe Ofis Projeleri

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 

Fikirtepe Ofis Projeleri


Ceylan İnşaat'ın İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde dairelerin yanı sıra ofisler de yer alıyor. Projede 9 adet ofis ve 6 adet ticari ünite bulunuyor. 24 katlı tek bloktan meydana gelen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesinde ofis alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. Toplam 192 adet daire ve ofisten meydana gelen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda teslimlerin 2017 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Fikirtepe Kentsel Dönüşümü kapsamında yükselen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Fenerbahçe Stadı ve Bağdat Caddesi'ne 500, Kalamış Marina ve Moda'ya ise 750 metre uzaklıkta konumlanıyor. Projede konutlar 14. kattan itibaren deniz manzarasına hakim. 

 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları görselleri

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Projesi detayları 


Business İstanbul 

Fikirtepe Ofis Projeleri


10 bin metrekare alan üzerinde SVR Grup imzası ile inşa edilen Business İstanbul projesinde toplam 393 adet ofis bulunuyor. Business İstanbul satılık ofis büyüklükleri ise 79 metrekare ile 301 metrekare arasında değişiyor. Business İstanbul projesi teslimlerinini Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. Fitness, Güvenlik, kapalı otopark, kuaför, restoran ve kreş gibi özelliklerin yer aldığı Business İstanbul ofis projesinde, A kulesinde 190 adet ofis, B kulesinde 189 adet ofis ve C kulesinde 14 adet ofis yer alıyor. Önümüzdeki yıllarda tamamlanması planlanan Avrasya Tüneli'nin çıkışında yükselen Business İstanbul projesi E-5'e olan cephesi ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

 

Business İstanbul görselleri

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

 

Business İstanbul Projesi detayları 


Evim Kadıköy

Fikirtepe Ofis Projeleri


Anka Yapı tarafından İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirilen Evim Kadıköy projesi, toplam 2.500 adet daire, villa ve ofislerden meydana geliyor. 38 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde kurulan Evim Kadıköy projesinde konut büyüklükleri 46 ila 696 metrekare arasında değişiyor. Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanan Evim Kadıköy, AE Mimarlık imzası taşıyor. Akasya Acıbadem'e yakın bir konumda yükselen Evim Kadıköy projesinin bölgeye değer katması bekleniyor. İnşaatı devam eden projede teslim aşamasında metrekare birim fiyatlarının 8 bin TL ile 12 bin TL arasında olması bekleniyor. Projede 17 bin 400 metrekarelik alan yeşil alanlar için ayrılıyor. Evim Kadıköy projesinde konutlar ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projede aynı zamanda zengin sosyal alanlar bulunuyor. 

 

Evim Kadıköy görselleri 

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

Fikirtepe Ofis Projeleri

 

 

Evim Kadıköy Projesi detayları