Filli Boya daha iyi bir kent yaşamını destekliyor

Filli Boya, belediyelerle gerçekleştirdiği, sosyal sorumluluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Konuyla ilgili Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk emlakwebtv'e açıklamalarda bulundu

emlakwebtv
Filli Boya, bisiklet yolunun renklendirilmesini sağlayarak, gerek hava ve ses kirliliğin önlenmesine gerekse sağlıklı yaşam, daha sakin ve temiz bir kent için bisiklet kullanımının önemine dikkat çekti.

Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, Filli Boya'nın Kadıköy Belediyesi ile gerçekleştirdiği 3,5 km uzunluğundaki Kurbağalıdere – Fenerbahçe bisiklet yolu renklendirme projesini emlakwebtv'ye anlattı

Açılış sonrasında Mahmut Tanyol, Gülay Dindoruk, Kadıköy sakinleri ve bisiklet kullanıcıları, ellerinde fırçalar ile bisiklet parkurunun bir bölümünü renklendirdi.

Dindoruk “Enerji verimliliğini, çevreye duyarlılığı ve renk kavramını buluşturduğumuz projeleri desteklemeye devam edeceğiz”

Kendisi de bir bisiklet kullanıcısı olan Gülay Dindoruk ise destek verdikleri proje için; “Filli Boya olarak en güzel renkleri yaşam alanlarımıza taşıyoruz, belediyelerle gerçekleştirdiğimiz işbirliği çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Kadıköy Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu projede de bisiklet yolunu renklendirdik. Bisiklet kullanımının insan sağlığına ve doğaya olan olumlu katkısını vurgulamaya çalıştık. Avrupa kentlerinde olduğu gibi İstanbul’da da bisiklet kullanımı yaygınlaştırılması gerektiğini düşünüyoruz. Filli Boya’nın misyonunun bir parçası olan; enerji verimliliğini, çevreye duyarlılığı ve renk kavramını buluşturduğumuz bu tür projeleri desteklemeye devam edeceğiz’’ dedi. 

 

Firma Bilgisi: Filli Boya