Filli Boya'dan: 'Coloration Renk Eğilimleri'

Filli Boya geliştirdiği 'Coloration Renk Eğilimleri'yle gün ışığından maksimum fayda sağlıyor

Filli Boya'dan: 'Coloration Renk Eğilimleri'

Gün ışığından çok fazla yararlanılamayan kış aylarında düşen yaşam motivasyonunu yükseltmeyi hedefleyen 'Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri'  ev ortamında yapılacak küçük değişiklik ve yeniliklerle 'ferah bir görünüm elde etme' olanağı sunuyor. İşte Filli Boya'nın tavsiyeleri:

Renk
Evinizi yenilemek ve tazelemek istiyorsanız en etkili yöntemlerden biri boya yapmak. Tercihinizi pastel ve açık tonlarda yaparsanız ferah bir görünüm elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Işık
Perdeleriniz açık renkse şanslısınız. Açık renk perdeler evinizden içeri sızan gün ışığının daha çok alana yayılmasını sağlar. Perdeleriniz koyuysa da çareler tükenmiş değil. Odalarınıza lambader, abajur gibi ek aydınlatmalar koyabilirsiniz.

Aksesuar
Evinizde rahatlık ön plandaysa kanepelerinizin bir ucuna pelüş battaniyeler koyun. Uzun kış akşamlarında battaniyenizin altına girip romantik filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir de şömineniz varsa, önüne koyacağınız tüylü bir kilim salonunuzda sıcacık bir atmosfer oluşturabilir.

Doğallık
Bitkilerle haşır neşir olmanın dinlendirici ve rahatlatan bir etkisi olduğunu biliyoruz. Birazcık gün ışığıyla bile yetinebilen bitkileri pencere kenarlarında konumlandırabilirsiniz. Doğal bitkilere evinizde yer vermeniz ruh halinize iyi gelecek.

Filli Boya Coloration Renk Eğilimlerihttp://www.filliboya.com.tr/trendler-kategori/coloration-201516.html

Firma Bilgisi: Filli Boya