Flex Kurtköy fiyat listesi indirimleri devam ediyor

Flex Kurtköy projesi home office olarak tasarlanmış olup, Uluslararası LEED sertifikasına aday oldu. Flex Kurtköy fiyat listesi ise güncellendi

Flex Kurtköy fiyat listesi indirimleri devam ediyor

15 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Home Office olarak tasarlanan Flex Kurtköy, Dumankaya tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda konumlandırıldı. Hemen teslimlerin gerçekleştiği Flex Kurtköy fiyat bakımından da oldukça dikkat çekti. Birçok sosyal donatılara sahip olduğu ve süper lüks bir şekilde tasarlandığı halde çok uygun fiyatlarda ve ödeme planı ile konut alıcılarına sunuldu.


Stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana gelen Flex Kurtköy fiyat listesi ise 2014 yılı itibariyle güncellendi. 56 metrekare ile 154 metrekare arasında değişen büyüklükte konutlara sahip olan Flex Kurtköy fiyat listesi ise şu şekilde güncellendi: 56 metrekare stüdyo home ofislerde 176 bin lira ile 196 bin 240 lira arasında, 61 metrekare 1+1 home ofislerde 193 bin 600 lira ile 198 bin 880 lira arasında değişirken, 73 metrekare 1+1'lerde 224 bin 400 lira, 91 metrekare 2+1'lerde 270 bin 160 lira, 154 metrekare 2+1'lerde 489 bin 280 liradan satışa sunuldu.


TEM ve E-5 karayolları arasında bulunuyor. TEM Kurtköy gişelerine 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanına da 2 km mesafede. İETT otobüs durağı ve minibüs geçiş hatlarına da oldukça yakın konumda hayat bulan proje, Pendik Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü İskelelerine oldukça yakın bir konumda yer aldı.


Flex Kurtköy fiyat seçenekleri ve ödeme seçenekleri ile hızla satılmaya başladı. Flex Kurtköy projesinin dikkat çeken özellikleri arasında ise şunlar yer aldı:Resepsiyon, güvenlikli giriş, güvenlik kameraları, 24 saat güvenlik, konut güvenliği, çelik kapı, yangın ve duman dedektörü. Ayrıca bahçe ve park, depo alanı, kapalı otopark, bakkal / market, asansör bulundu. Teknik özellikleri bakımından ise merkezi sıcak su, su deposu, doğalgaz ve jeneratöre yer verildi.

Akıllı ev sistemiyle de inşa edilen Flex Kurtköy’de ısı ve ses yalıtımıyla daha az maliyet sağlanıyor. Yeşil çatı uygulamasıyla da yağmur suyundan yararlanarak bahçe sulamaları yapılabiliyor. Uluslararası LEED sertifikasına aday olan Flex Kurtköy, sosyal donatıları ise şöyle: Toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonları, çocuk oyun alanları, teras bahçeleri, yürüyüş ve koşu parkurları.


TEM ve E-5 karayolları arasında bulunuyor. TEM Kurtköy gişelerine 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanına da 2 km mesafede. İETT otobüs durağı ve minibüs geçiş hatlarına da oldukça yakın konumda hayat bulan proje, Pendik Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü İskeleleri ile İstanbul’un değişik noktalarına kadar ulaşım imkanı sağlanmış oluyor.


Flex Kurtköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 7 222

Proje Bilgisi: Köy