Folkart Towers İzmir satılık daire

Folkart Towers İzmir satılık daire özelliklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Folkart Towers İzmir satılık daire

Folkart Towers İzmir satılık daireler özellikleriyle dikkat çekiyor. Folkart Towers İzmir satılık daire sahipleri Bayraklı ilçesinde adalet mahallesinde Manas Bulvarı üzerinde bulunan 200 metre anten yüksekliği ile Avrupa'nın 29. Türkiye'nin ise 2. ikiz kulesinde keyif sürebilecekler.

Modern bir mimari ile sunulan konfor lüks olanakları ile müşteriyi ön planda tutan Folkart Yapı 2006 yılında saya grup tarafından kurulmuş olup, Folkart Towers İzmir satılık daireler 27 bin metrekare arsa büyüklüğüne sahiptir. 46 şar kat ile yaklaşık 200 metre yüksekliğinde 2 kuleden oluşan Folkart Towers İzmir satılık daireler rezidans, alışveriş alanları, spor kompleksi ve ofis katlarından meydana geliyor.

Folkart Towers İzmir satılık dairelerin özellikleri şöyle; 8. ve 17. katlar arası rezidanslar 80 metrekare ile 220 metrekare olarak planlanmış tüm konutlar balkonlu dizayn edilmiş ofisler alt katlarda konutlar üstte düşünülmüştür. Özellikle bu katların konut planlanma sebebi rüzgarın rahatsız etmeyecek şekilde geliş yönünün düşünülmesidir. Ofis alanları ise 60 metrekareden 1170 metrekareye kadar olup, temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik düşünülmüştür. İnşası tamamlanan ve hayata geçen Bayraklı Folkart Towers da sosyal olanaklarda önemle göz önündedir, hamam, restoran, açık yüzme havuzu, spa, toplantı salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Folkart Towers İzmir nerede?
Folkart Towers İzmir Bayraklı'da yer alıyor.

Folkart Towers İzmir adres bilgileri: Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:37 Bayraklı/İzmir

Folkart Towers İzmir İletişim Bilgileri
Telefon : 444 22 78
Web : http://www.folkarttowers.com/

 

Proje Bilgisi: Folkart Towers