Forest Park Çekmeköy nerede?

Vizyon İnşaat tarafından hayata geçirilen Forest Park Çekmeköy nerede? işte yanıtı

Forest Park Çekmeköy nerede?

Vizyon İnşaat tarafından hayata geçirilen Forest Park Çekmeköy nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Forest Park Çekmeköy 2 bin 300 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 

Projede 56 adet daire yer alıyor. Forest Park satılık daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 152 metrekare arasında değişiyor. Forest Park zemin + 11 katlı tek bloktan meydana geliyor. Forest Park fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Forest Park sosyal imkanları arasında; açık otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor. Vizyon İnşaat tarafından hayata geçirilen Forest Park teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor.

Forest Park Çekmeköy nerede?
Forest Park Çekmeköy Taşdelen'de yer alıyor. Taşdelen ana caddeye 400 metrekare mesafede konumlanan proje yapımı devam eden Çekmeköy metro istasyonuna yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Forest Park Çekmeköy iletişim bilgileri
Adres : Taşdelen Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı 19 Mayıs Cad. Çekmeköy/İstanbul
Telefon : 0216 364 1 999
Web : http://www.forestcekmekoy.com/

Proje Bilgisi: Forest Park Çekmeköy