Fuzulev kolay konut edinmeyi sağlayacak

Fuzul Grup, yeni geliştirdiği “Fuzulev” sistemi ile banka kredisi ve faizi olmadan düşük taksitlerle kolay konut edinmeyi sağlayacak

Fuzulev kolay konut edinmeyi sağlayacak

Fuzul Grup otomobilde sağladığı birikimi şimdi konut sektöründe uygulamaya başladı. Türkiye’de onbinlerce aileyi ev sahibi yapan Grup, ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Grup, “Fuzulev” ile banka ve faiz olmadan düşük taksitlerle ev sahibi olmanın kilidini açacak. Kolay konut edindirme sistemi olan Fuzulev, banka ve faiz olmadan düşük taksitlerle bireyleri yardımlaşma sistemi içerisinde ev sahibi olmalarını sağlıyor.

Fuzulev nedir?
Bütçenize göre planladığınız ödeme koşullarıyla, banka faizlerine gerek duymadan dilediğiniz gayrimenkulün sahibi olabilirsiniz. İster konut, ister iş yeri, isterseniz de arsa….. Gayrimenkul hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız küçük taksitlerle, sağlam bir yatırım yapın. Her cins gayrimenkul alım düşünceniz de değişik ödeme sistemleri ile Fuzulev her zaman yanınızda.

Fuzulev kampanya sistemi ile nasıl ev sahibi olunur?
Gruplardaki üyelerin bir birlerine destek olmaları ile bütün üyelerin konut sahibi olmalarını sağlayan sistemdir. 40 ile 120 kişilik gruplar vardır, iştirakçi bu gruplardan birini seçer. Çekiliş noter huzurunda her ayın 21 inde yapılır. Çekilişte konutunu alan bir daha çekilişe giremeyeceği için geride kalanların her ay şansı artar.

Örneğin;
Ev alacak kişi ne kadarlık bir ev almak istediğini belirler. (örnek olarak 100.000 TL.)

Peşinat ne kadar verecek, kaç aylık taksit de ödeme yapacağı belirlenir. Taksit sayısı ile gruptaki kişi sayısı aynıdır.
Alınacak evin tutarından peşinat düşüldükten sonra kalan kısın taksit sayısına bölünerek taksit rakamı bulunmuş olunur.
Bu grupta her ay bir ev parası toplanır, evi alacak kişi Noter huzurunda yapılan kura sonucunda belli olur.
Bu çekiliş sonucunda evini alan kişiler kiradan kurtuldukları için kendinden sonra alacaklara belli miktarda kira yardımında bulunurlar. Bu sebep den dolayı taksitleri belli bir miktar yükselmiş olur ve taksit bitimine kadar sabit ödemeye devam eder. Çekilişte evi çıkmayan kişide evi çıkanlardan kira yardımı aldığı için evini onlara göre daha ucuza mal etmiş olur, hak kaybı önlenmiş olur.
Bu sistemde taksit sayısının yarısına kadar evi çıkmayanlar, son aya kadar bekletilmez. Grubta bulunan bütün müşteriler taksit sayısının yarısında evlerini teslim almış olurlar.
Evini teslim alanlar kalan taksitlerini evlerine oturarak sabit olarak ödemeye devam ederler.


Olimpia Park görücüye çıktı
Fuzul Yapı’nın Başakşehir’e hayat veren son projesi Olimpa Park da görücüye çıktı. Kent Ariva, Kent Nevira, Evila gibi Başakşehir’in çehresini değiştiren önemli projelerin ardından bölgedeki tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’tan sonra hayata geçecek Olimpa Konutları’nın birleşmesiyle oluşan Olimpa Park’ın konut, rezidans, AVM ve Çarşıyı tek konseptte buluşuyor.

Olimpa Park nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Olimpa Park Başakşehir’de Fuzul Yapı tarafından konumlandırılıyor. Olimpa Park adres bilgileri şöyle: Cahid Zarifoğlu Cad. Olimpa AVM üst katı Başakşehir – İstanbul

Olimpa Park iletişim bilgileri
Telefon: 0212 488 23 61
Web adresi: www.olimpapark.com

 

Firma Bilgisi: Fuzulev