FuzulEv'den istihdama katkı

Kolay konut enindirme sistemi ile çok sayıda vatandaşı ev sahibi yapan FuzulEv, yıl sonuna dek 15 yeni şube açılışı planlıyor. Firma bünyesined çalışan kişi sayısının bu süre içerisinde 400'ü bulması bekleniyor.

FuzulEv'den istihdama katkı

Kolay konut edindirme sistemleri ile çok ssayıda aileyi ev sahibi yapan FuzulEv istihdama da büyük bir katkı sunuyor. YIl sonuna kadar aralarında Diyarbakır ve Elazığ'ın da bulunduğu 15 yeni şube açmayı planlayan FuzulEv, bu dönemde çalışan sayısına 400 kişiyi daha eklemeyi hedefliyor. 

FuzulEv 15 yeni şube açacak
Kira öder gibi ev sahibi olma yolunda ailelere önemli fırsatlar sunan FuzulEv, 2016 yılı sonuna dek 15 yeni şube daha eklemeyi hedefliyor. Bugün itibarıyla aralarında Ankara ve Mersin'in bulunduğu toplam 12 bayi ve 9 şubesi ile faaliyetlerini sürdüren FuzulEv, planladığı yeni şubeleriyle yüzlerce kişiye daha istihdam sunmayı hedefliyor. Yalnızca 1 yıl içerisinde 21 bayi ve şube sayısına ulaşmayı hedefleyen FuzulEv, yeni atılımıyla 400 kişiye daha istihdam sunacak.

Vadiyaka Cadde projesinde kaç bağımsız birim satıldı? Öğrenmek için tıklayın...

FuzulEv'in yeni bayileri hangi şehirlerde olacak?
Fuzulev aralarında Diyarbakır, Elazığ, Samsun, Gaziantep, Adapazarı, Antalya ve İstanbul’un da bulunduğu lokasyonlarda yeni  bayiler açacak. 

FuzulEv sistemi nedir?
Her aileye faiz ödemeden ve fazla beklemeden kira öder gibi ev sahibi olma şansı sunan FuzulEv, Fuzul Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Fuzulev