Fuzulev'den yıl sonuna dek 40 şube hedefi

Yıl sonuna dek 40 şubeye ulaşmayı hedefleyen Fuzulev, 400 kişiye istihdam sağlayacak.

Fuzulev'den yıl sonuna dek 40 şube hedefi

1992 yılından bugüne konut ve otomotik sektöründe faaliyet gösteren Fuzulev, şubeleşme atağını sürdürüyor. Her ay 2 yeni şube açma hedefiyle hareket eden Fuzulev, yıl sonuna dek şube sayısını 40'a yükseltmeyi ve 400 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

Yeni şubeler Trabzon ve Diyarbakır'da
Kayseri'nin ardından, Denizli ve Maltaya'da da şube açan Fuzulev önümüzdeki aylarda da Trabzon ve Diyarbakır'a şube açmaya hazırlanıyor. Fuzulev'in büyüme stratejisini sürdürdüğünü söyleyen Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 2016 Temmuz itibarıyla 21 şube sayısına ulaştıklarını belirtti. Akbal, Fuzulev'in 2016 yılında daha hızlı büyüyeceğini ve Türkiye'nin her köşesinde şubesi olan bir markaya dönüşeceklerini de belirterek:

Fuzulev'den yıl sonuna dek 40 şube hedefi

"Gençlerimize yeni istihdam oluşturacağız, bunun büyük bir kısımını Anadolu’da gerçekleştireceğiz. 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapma hedefimize kararlılıkla yürüyoruz. Türk ekonomisi için yatırım yapmak, büyümek şu andaki en büyük önceliğimiz. Türkiye bu zorlu sürece ülkesini seven iş adamlarının, kurumlarının yatırımlarıyla kazançlı çıkarak atlatacak..." ifadelerini kullandı. 

Fuzulev sistemi hakkında bilgi almak için tıklayın...

Fuzulev'den kolay konut edindirme sistemi
Fuzulev tarafından geliştirilen kolay konut edindirme sistemi ile isteyen her aile faiz ödemeden kira öder gibi ev sahibi olabiliyor.