Garden City 3 fiyat

İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen Garden City 3 fiyatlar 67 bin TL’den başlıyor

Garden City 3 fiyat

Emlakwebtv
Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Garden City 3’te daireler satışa çıkarıldı. Garden City 1 ve 2. etaplarının hemen yanında 10 bin metrekare alanda inşa edilen Garden City 3. etap, toplam 280 daireden oluşuyor. Farklı büyüklükte 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin bulunduğu Garden City 3 fiyatlar 67 bin TL’den başlıyor.

1+1 65 metrekarelik dairelerin Garden City 3 fiyatı 67 bin TL, 122 metrekarelik 2+1 daireler de 107 bin TL’ye satılıyor. 1+1'ler için 17 bin TL, 2+1'ler için ise 27 bin TL peşinat ödeniyor. Kalan miktar ise 60 aya kadar vadelendiriliyor. Aylık taksitler de 1.106 TL'den başlıyor. 

Pek çok sosyal alan var

İstanbul'un son yıllarda büyük gelişme gösteren semtlerinden Esenyurt bölgesinde yer alan Garden City 3 site içi yeşil alanları, açık hava spor aletleri, çocuk oyun alanları, süs havuzları, basketbol ve voleybol sahaları ile sakinlerini şehirleşmenin getirdiği betonlaşma, yoğun trafik ve hava kirliliğinden uzaklaştırıyor.

Arsanın büyük bir bölümünün yeşil ve sosyal alanlar için ayrıldığı Garden City'de çok amaçlı spor alanı ve çocuk oyun alanının yanı sıra, sosyal tesis bünyesinde; kafeterya, ticari alanlar bulunacak. Projede 24 saat güvenlik hizmeti ve açık – kapalı otopark alanları da mevcut. Garden City 3, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer alıyor.

Proje Bilgisi: N City