Gayrimenkul geliştiricileri Antalya'da buluşacak

Gayrimenkul Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı 4-7 Kasım tarihleri arasında Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek

Gayrimenkul geliştiricileri Antalya'da buluşacak

INVESTEURASIA 2015 – Gayrimenkul, Proje, Gelistirme ve Yatırım Fuarı, 4-7 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

Investeurasia 2015'e doğru
Gayrimenkul sektörünün profesyonellerini yatırımcısıyla Antalya ' da ticari bir platformda bir araya getirecek etkinliğe,  Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları, Proje Ortaklıkları, Finansörler, Yatırımcılar, Proje Gelistiricileri, Mimarlık, Planlama ve Müteahhitlik Sirketleri, Danısmanlık Sirketleri, Yerel Yönetimler, Taahhüt ve Müteahhitlik Sirketleri, Bina ve Tesis Yönetim Sirketleri ve Tasınmaz Sahipleri gibi sektörün profesyonellerinin katılım göstermesi bekleniyor. 

Antalya'nın en büyük yatırım fuarı
Fuarla ilgili bir açıklama yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik TÜREL: 'Fuarlar kenti Antalya'da böylesi bir organizasyonun kentimize büyük katkılar sağlayacağı inancındayız ve inanıyoruz ki INVESTEURASIA 2015, dünyanın en prestijli organizasyonları arasında yer alacak.' ifadelerini kullandı. 

Özel Projeler ve belediye projeleri
Etkinlikte, Özel Projelerin yanı sıra Türkiye'nin Büyüksehir Belediyeleri de Kentsel Dönüsüm projeleri veya iddialı oldukları projeler ile bir vitrin oluşturacak.

Lansman yemeği 27 Mart'ta
Fuarın lansman yemeği ise 27 Mart tarihinde gerçekleştirilecek.