Gayrimenkul liderleri Türkiye GRI’de buluşuyor

Global Real Estate Institute tarafından düzenlenen ve Emlakwebtv’nin de iletişim sponsoru olduğu 6. Türkiye GRI zirvesi başladı

Gayrimenkul liderleri Türkiye GRI’de buluşuyor

13 Ocak 2014 / emlakwebtv
13-14 Ocak 2014’te Ceylan Intercontinental otelde gercekleştirecek olan 6. Türkiye GRI zirvesi’nin amacı, gayrimenkul sektörünün üst düzey yöneticilerini biraraya getirip, sektör hakkında fikir alışverişi yapmalarına ve kişisel bir ortamda fırsatları değerlendirmelerine olanak sağlamak olan toplantıda sektördeki gelişmeler, trendler ve beklentiler de masaya yatırılacak.

Yerli ve yabancı 150’nin üzerinde üst düzey yönetici Türkiye GRI’de biraraya geliyor
Aralarında Glenn Aaronson (Forum Turkey Fund), Haluk Sur (Cushman & Wakefield), Jason Lucas (Amstar Global Advisers), Mehmet Even (Zorlu Property Group) ve Peter Noack (Hochtief Projektentwicklung) gibi isimlerin bulunduğu Türk gayrimenkul sektörünün yerli ve yabancı 150’nin üzerinde üst düzey yöneticisi Türkiye GRI’da biraraya gelecek.

Temelinde sürdürülebilirliğin yattığı Türkiye’nin ilk biyomedikal parkını geliştiren Bio İstanbul’un ana sponsorluğunu yaptığı toplantıda gayrimenkule genel bakış, sürdürülebilirlik, AVM, konut yatırımları, otel geliştirme ve kurumsal yatırımcılar gibi 15’in üzerinde oturum konusu tartışılacak.