Gayrimenkul sektörünün liderleri buluşuyor

Management Plus Danışmanlık tarafından organize edilen "Gayrimenkulde Liderler Zirvesi" 28 Nisan'da Marriott Hotel Şişli'de yapılacak.

Gayrimenkul sektörünün liderleri buluşuyor

Gayrimenkul sektörüne yön veren aktörleri aynı çatı altında buluşturacak olan "5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi" için geri sayım başladı. Management Plus Danışmanlık Eğitim tarafından organize edilen etkinlik, 28 Nisan tarihinde Marriott Hotel Şişli'de yapılacak. 

Gayrimenkul sektörünün liderleri aynı çatı altında
Ana başlığı, "Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri" olarak belirlenen Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin 5.'sine Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın da katılacağı açıklandı. Etkinliğin açılış konuşmaları ise GYODER Başkanı Aziz Torun, SPK Başkanı Vahdettin Ertaş ve BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben tarafından yapılacak.

Gayrimenkulde liderler zirvesi için geri sayım... Ayrıntılar için tıklayın...

Hangi konular masaya yatırılacak?
3 ana oturum şeklinde planlanan 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin ilk oturumunda, "Düzenleyici Kurumların Gayrimenkul Finansmanına Bakışı" konusu ele alınacak. "Gayrimenkul Finansmanının Önemi ve Sektöre Olan Katkıları" konusunun işleneceği ikinci ana oturumu ise "Gayrimenkul Finansmanında Alternatiflerin Tüketiciye Yansıması Nasıl Olur?" konulu üçüncü oturum izleyecek. 

Sektörün liderleri bir arada
Organizasyonun ilk oturumu TDUB Başkanı Bekir Yener Yıldırım'ın başkanlığından gerçekleşecek. Bu oturumdaki konuşmacılar arasında Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Şeker Finans Genel Müdürü Bahadır Teker ve Maliye Bakanlığı Genel Müdürü Erol Öz de bulunuyor.