Gizlibahçe Suits Evleri fiyat

DKY İnşaat’ın hayata geçirdiği Gizlibahçe Suits Evleri fiyatlar 160 bin TL’den başlıyor

Gizlibahçe Suits Evleri fiyat

Emlakwebtv
İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden DKY inşaat, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısıyla projelerini hızla gerçekleştirmeye devam ediyor. DKY İnşaat’ın İstanbul Tuzla’da inşa ettiği Gizlibahçe Suits Evleri ön satışa çıkarıldı. Gizlibahçe Suits Evleri fiyatlar 160 bin liradan başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın eski ve köklü yerleşim alanlarından biri olan Tuzla-Aydınlı Bölgesi’nde yükselen projede 68 ve 115 metrekare arasında değişen 21 adet 1+1 daire yer alıyor.  Açık / kapalı otopark alanlarının yer aldığı Gizlibahçe Suits projesindeki konut sahipleri Gizlibahçe Konakları projesinin sosyal olanaklarından da yararlanabiliyor. Gizlibahçe Suits Evleri fiyatlar 246 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Üç katlı tek blok halinde yükselen Gizlibahçe Suits Tuzla projesi sahil yoluna 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 dakika, Pendik İskelesi'ne 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Gizlibahçe Suits Tuzla, çevresinde bulunan 8 üniversite, hastaneler, AVM’ler ve oteller ile  akademisyenler, üniversite öğrencileri, sağlık sektörü ve havacılık sektörü çalışanları için tam bir cazibe merkezi olacak