Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri

Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri ve telefon numarası haberimizde yer alıyor

Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri

Gökdeniz Kartal iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Gökdeniz Kartal satılık daire büyüklükleri 71 ile 239 metrekare arasında değişiyor. 

Gökdeniz Kartal sosyal donatıları ise şöyle; açık yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi yer alıyor. Gökdeniz Kartal fiyatları için satış ofisini arayabilirsiniz.

Gökdeniz Kartal ne zaman teslim edilecek?
Gökdeniz Kartal teslim tarihi olarak 2016 yılı Şubat ayını veriyor.

Gökdeniz Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal konutları merkezi bir konumda bulunuyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gökdeniz Kartal'ın sahil, TEM, E-5, Metro, Adalar, Marmaray ve adliye sarayı gibi önemli yerlere ulaşım açısından avantajları bulunuyor. Gökdeniz Kartal; Büyükada, Heybeli, Kınalı, Burgaz Ada manzaralarına sahip olup, tüm toplu taşımayla ulaşım sağlanabiliyor.

Gökdeniz Kartal adres bilgileri
Adres : Atalar Mahallesi Tecerdağı Caddesi No: 49 Kartal/İstanbul
Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri
Telefon : 0216 353 40 10
Web : http://www.gokdenizkartal.com/

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal