Gökdeniz Kartal satış ofisi

Gökdeniz Kartal satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Gökdeniz Kartal satış ofisi

Gökdeniz Kartal satış ofisi iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarını verelim. Gökdeniz Kartal 7 bin 80 metrekare alan üzerinde Kartal'da yükseliyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Gökdeniz Kartal satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Toplam 204 adet dairenin bulunduğu Gökdeniz Kartal fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylara satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Gökdeniz Kartal ayrıcalıkları ise şöyle; açık yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi yer alıyor. 

Gökdeniz Kartal ne zaman teslim edilecek?
Gökdeniz Kartal teslim tarihi olarak 2016 yılı Şubat ayını veriyor.

Gökdeniz Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal konutları merkezi bir konumda bulunuyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gökdeniz Kartal adres bilgileri : Atalar Mahallesi Tecerdağı Caddesi No: 49 Kartal/İstanbul

Gökdeniz Kartal satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon : 0216 353 40 10
Web : http://www.gokdenizkartal.com/

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal