Graniser'e Akhisar'dan teşekkür

Graniser, renovasyon projeleri kapsamında okullara vermiş olduğu seramik desteğinden dolayı Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü'nden ödül aldı

Graniser'e Akhisar'dan teşekkür

Akhisar ilçesine bağlı okulların renovasyon projelerinde kullanılmak üzere yer ve duvar seramiği desteğinde bulunan Graniser'e Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Süleyman Mermer ve Akhisar Kaymakamı Sn.Kaan Peker tarafından teşekkür plaketi verildi.

Graniser'e ödül
Graniser Genel Müdürü Erol Hacıoğlu'na plaketi takdim eden Akhisar Milli Eğitim Müdürü Sn.Süleyman Mermer, yapılan seramik desteği ile özellikle köylerde bulunan okullarda yenilemeler yaptıklarını, artık çocukların daha temiz bir ortamda sağlıklı bir şekilde eğitim aldıklarını ifade etti.

İlk olarak kendi bölgelerindeki okullara destek amaçlı yola çıktıklarını ifade eden Graniser Genel Müdürü Erol Hacıoğlu " Kurulduğumuz günden itibaren başta kendi bölgemizdeki eğitim kurumları olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi birçok okula seramik desteğinde bulunduk. Her çocuğun sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim görmesi en büyük hedefimiz. Çünkü geleceğimizin mimarı çocuklarımız" dedi.

Graniser hakkında
Seramik üretiminde Türkiye'nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa'da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000' e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretiyor. 

Firma Bilgisi: Graniser