Graniser pazarlama ağı Adnan Yıldız'a emanet

Yoluna %100 yabancı sermaye ile devam eden Graniser'in yeni Pazarlama Müdürü Adnan Yıldız oldu.

Graniser pazarlama ağı Adnan Yıldız'a emanet

Yoluna yüzde 100 yabancı sermaye ile devam eden Graniser'in yeni Pazarlama Müdürü Adnan Yıldız oldu.

Adnan Yıldız kimdir?
2005 yılında ODTÜ mimarlık bölümünden mezun olan Adnan Yıldız, 2004 yılında iş hayatına Yazgan Tasarım Mimarlık'ta Proje Sorumlusu olarak başladı. Farklı firmalarda Proje Koordinatörü olarak görev alan Yıldız, 2009 yılında Mimar olarak Graniser bünyesine katıldı. 

2012 yılında Graniser Mimari Hizmetler Md. olarak, mimari hizmetler departmanının kurulması, mevcut bayi ağı - teşhir veri tabanının oluşturulması, yurtiçi ve yurtdışı fuar proje ve organizasyonlar, yurt geneli yeni konsept dahilinde mağaza projelendirme ve yenilemeleri görevlerini üstlenen Yıldız, 2015 Mart ayı itibariyle Graniser Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Graniser Seramik hakkında
Graniser, Akhisar/Manisa'da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000' e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet veriyor. 1999 yılında kurulan Graniser, geldiği noktada 60'a yakın ülkeye ihracat yapıyor 

Firma Bilgisi: Graniser