Greenox projesinde ön talep dönemi sürüyor

Aycan&Feres İş Ortaklığı ile Kağıthane'de inşa edilecek Greenox Projesinde ön talep dönemi sürüyor

Greenox projesinde ön talep dönemi sürüyor

Kağıthane'de Aycan&Feres İş Ortaklığı ile hayata geçirilecek olan Greenox Residence projesinde ön talep dönemi sürüyor. Lansman öncesinde fiyat ve ödeme avantajlarının sunulduğu dönem 21 Nisan'da sona erecek. Greenox Residence'de bu tarihten itibaren resmi satışlar başlayacak. 

Greenox projesinde resmi satışlar 21 Nisan'da başlıyor
İnsana ve doğanın kendisine odaklanan konseptiyle dikkat çeken Greenox Residence, yatırımcısına da yüksek prim sunma potansiyeli içeriyor. İstanbul'un, her yıl betonlaşan kent dokusunda kentsel dönüşümü "yeşil dönüşüm" olarak geliştirmeyi hedefleyen Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından geliştirilen Greenox, "Green" ve "Oxygen" sözcüklerinin birleşiminden oluşuyor. Bu isim insanın doğa ve temiz hava ile birlik içinde yaşamasına olanak tanıyan yaşam alanına işaret ediyor.

Greenox projesi
Avrupa Yakası'nın en merkezi semtlerinden biri olarak kabul edilen Kağıthane'de inşa edilen Greenox residence, finans merkezleri, iş yerleri ve alışveriş mekanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Büyükdere Caddesi'ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yükselen ve Kağıthane'nin ikon projesi olması beklenen Greenox Residence, 24 katlı tek blokta A+ konseptli 170 konuttan oluşuyor.  

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Residence