GROHE ve Philips Sound duşa müziği getirdi

GROHE ve Philips Sound, yüksek kaliteli, sarmalayıcı müzik deneyimini duş veya banyonuza taşıyan Aquatunes su geçirmez Bluetooth hoparlörü kullanıcıların beğenisine sundu

GROHE ve Philips Sound duşa müziği getirdi

GROHE ve Philips Sound, yüksek kaliteli, sarmalayıcı müzik deneyimini duş veya banyonuza taşıyan Aquatunes su geçirmez Bluetooth hoparlörü kullanıcıların beğenisine sundu. Tek yapmanız gereken, hoparlörü akıllı telefon veya tabletiniz ile eşleştirip sevdiğiniz şarkı, radyo istasyonu veya başka bir ses kaynağının tadını çıkartmak. Aquatunes, banyonuz için harika sese ve görünüme sahip bir ek olarak tasarlandı.

İster duşta en sevdiğiniz şarkıya eşlik etmek olsun, ister gününüze radyoda haberler ile başlamak, isterse banyoda rahatlamak, Aquatunes deneyiminizi daha da geliştiriyor. Hoparlör, inovasyon konusunda güçlü bir sicile sahip iki marka arasındaki işbirliğinin bir sonucu: Banyo ve duş uzmanı GROHE ile ses sistemlerinin önde gelen markası Philips.

Aquatunes hünerli olduğu kadar basit de. GROHE Design Studio tarafından tasarlanan formu ile, hoparlör rafınızda hiç yer kaplamıyor; tek yapmanız gereken kulpunu doğrudan duş sürgü barına takmak, yerine tutturmak ve açarak müziğin keyfine varmak. Hoparlörün organik, yuvarlak biçimi markanın en popüler el duşlarını andırıyor.

Hoparlör herhangi bir akıllı telefon, tablet veya Bluetooth özellikli cihaz ile eşleştirerek kolaylıkla bağlanabiliyor.10 metreye ulaşan menzili ile, oynatıcı cihazı kolaylıkla güvenli ve kuru tutulabiliyor. CE sertifikalı ve yüzde 100 su geçirmez olan hoparlör sadece su jetlerine kolaylıkla dayanmakla kalmıyor aynı zamanda 1,5 metreye ulaşan bir yükseklikten düşüşe de dayanıyor.

Kaymaz tutucusu sayesinde, kablosuz hoparlör 20 ila 25 milimetre arasında bir çapa sahip tüm duş sürgü barları üzerinde kullanılabiliyor. Aquatunes'u şarj etmek için tek yapmanız gereken cihazı sürgü barından çıkartıp kullanışlı şarj istasyonuna yerleştirmek. Çok fonksiyonlu yuvanın, aynı zamanda hoparlör için bir tutucu görevi görmesi sayesinde müzik dinlerken pilin şarj edilebilmesi de mümkün oluyor.

Parmak ucuyla kolay kontrol
Duş altında işleri basit tutan Aquatunes, açıkça işaretlenmiş açma/kapama, ses yükseltme/indirme, önceki/sonraki parça ve Bluetooth ile eşleştirme düğmelerine sahip. İki LED, Bluetooth bağlantısının durumunu, hoparlörün açık olup olmadığını ve pilin durumu gibi ilk bakışta ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiyi gösteriyor.