Güverte Evleri adres bilgileri

Güverte Evleri adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Güverte Evleri adres bilgileri

Güverte Evleri adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Beylikdüzü'nde Cantürk İnşaat tarafından hayata geçirilen Güverte Evleri satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Güverte Evleri 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Güverte Evleri teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor.

Güverte Evleri sosyal imkanları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Güverte Evleri fiyatları
Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan Güverte Evleri fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan daireler için Cantürk İnşaat, özel bir finansman seçeneği de oluşturdu. Buna göre yüzde 40 peşin ödeme durumunda 24 ay vade farksız taksitle Güverte Evleri ayrıcalığına sahip olmak mümkün.

Güverte Evleri nerede?
Yakuplu'da, West İstanbul Marina'nın üst kısmındaki lokasyonuyla da deniz tutkunlarına hitap eden Güverte Evleri, ayrıca havuz imkânı da sunacak.

Güverte Evleri iletişim bilgileri
Adres : Sahil Mah. Kocatepe Cad. No:198 Yakuplu-Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 0553 350 90 10
Web : http://guverteevleri.com/

Proje Bilgisi: Güverte Evleri