GYODER Yüksek İstişare Kurulu toplandı

GYODER, Olağan Genel Kurul öncesindeki son Yüksek İstişare Kurulu toplantısında, sektörün son durumunu ve Derneğin çalışmalarını değerlendirdi

GYODER Yüksek İstişare Kurulu toplandı

GYODER, Olağan Genel Kurul öncesindeki son Yüksek İstişare Kurulu toplantısında, sektörün son durumunu ve Derneğin çalışmalarını değerlendirdi. Yüksek İstişare Kurulu toplantısına, Kurul Başkanı Avni Çelik, GYODER Başkanı Aziz Torun ile birlikte Ali Saydam, Prof. Dr. İbrahim Baz, Turgay Tanes, Ozan Balaban, Altan Elmas, Dr. Ahmet Şahin, Hamdi Kınaş, Haluk Sur, Süleyman Çetinsaya, Ziya Yılmaz, Neşecan Çekici, Tankut Gündoğar, Ömer Egesel, Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Füsun Yılmaz Phillipson, Ömer Faruk Çelik ve Ahmet Çelik katıldı.

GYODER, rolünü oynamaya devam edecek
GYODER Başkanı Aziz Torun, Yüksek İstişare Kurulu toplantısına ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi:
"Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu olarak üzerimize düşenleri daha iyi yapabilmek adına 3. Yüksek İstişare Kurulumuzda sektörümüzün önemli konularını değerlendirme fırsatı bulduk. Derneğimiz bünyesinde sektörün ve iş dünyasının akademisyen, bürokrat, iş adamı, yönetici konumundaki önemli isimlerini buluşturduk. Toplantıda GYODER'in önümüzdeki dönemde de sektör adına güçlü iletişimini devam ettirmesine, sektör sorunlarına fikir birliği yaparak çözüm üretmesine, uluslararası platformda Türkiye'yi temsil edeceği kanalları daha da geliştirilmesine ve sektör verilerinin zenginleştirmesine yönelik çalışmalar yapmasına karar verdik."

GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Avni Çelik ise 'GYODER Yüksek İstişare Kurulu olarak Derneğin yeni dönem çalışmaları ile ilgili yol haritası oluşturmak amacıyla bir araya geldik. Gayrimenkul sektörünün en önemli platformu olan GYODER'in önümüzdeki dönemde ele alması gereken konuları istişare ettik. GYODER'in sektörün gelişime verdiği katkının artarak devam edeceğine inancımız tamdır.' dedi.