Halkalı Dumankaya Miks yol tarifi

Halkalı Dumankaya Miks yol tarifine haberimizden ulaşabilirsiniz

Halkalı Dumankaya Miks yol tarifi

Halkalı Dumankaya Miks 657 adet daireden meydana geliyor. Halkalı Dumankaya Miks projesinde 72 adet ticari birim de bulunuyor. 30 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Halkalı Dumankaya Miks Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

Halkalı Dumankaya Miks 2 rezidans bloğundan meydana geliyor. Halkalı Dumankaya Miks stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireleri konut sahiplerine sunuyor.

Halkalı Dumankaya Miks özellikleri
Halkalı Dumankaya Miks özellikleriyle de dikkat çekiyor. Dumankaya Miks satılık daire sahiplerine bünyesinde banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofis gibi imkanlar sunuyor. Dumankaya Miks daire sahipleri için catering, ev temizliği, sağlık hizmetleri gibi rezidans hizmetleri veriyor.

Halkalı Dumankaya Miks nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dumankaya Miks Halkalı Atakent Mahallesi'nde yer alıyor.

Halkalı Dumankaya Miks adres bilgileri: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL

Halkalı Dumankaya Miks yol tarifi
E-5 üzerinden
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü ya da Aksaray istikametine doğru giderken havalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiçbir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 kilometre sonra Halkalı Meydan'a gelinir. Halkalı Meydan kavşağından sağa yada sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 kilometre sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. cadde) sapa dönülür. TOKİ Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2. 3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 metre sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

TEM üzerinden
TEM'den Ankara-Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 metre sonra ikiye ayrılan yolda Bahçeşehir tabelası takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelası takip edilir. Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 kilometre sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. cadde) 1 kilometre ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

Halkalı Dumankaya Miks iletişim bilgileri
Tel: 0212 697 00 66 Fax: 0212 697 00 74

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Miks