Hasan H. Büyükçelik Kuveyt Fuarı’nda Emlakwebtv’ye konuştu

İhlas Holding İnşaat Grubu Projesi’nin Kristalşehir Satış Ve İş Geliştirme Müdürü Hasan H. Büyükçelik Kuveyt Gayrimenkul Fuarı’nda Emlakwebtv’ye konuştu

18 Aralık 2013 / emlakwebtv
İhlas Holding inşaat grubu olarak 1990 yıllara dayanan inşaat tecrübesine sahibiz. Bu tecrübenin vermiş olduğu imkanlarla şirketimizin yaptığı bir çok proje var. Bu projelerden en önemlisi Bizim Evler serisidir. Diğer önemli projemiz de Beylikdüzü’nde yaptığımız son Kristalşehir projemizdir. İhlas Holding şuana kadar 20 bin konut sayısını aşan konutlar yaptı. Bizim Evler serisini Emlak Konut ile birlikte çalıştık. Tabi şuan son serilerde tek başınayız ama çok büyük bir tecrübe ve çok büyük bir marka değeri kazandık. Yine aynı şekilde Gazi Osman Paşa’da İhlas Holding’in almış olduğu çok geniş bir kentsel dönüşüm projesi var. Bunun yaklaşık mali değeri 3.5 milyar dolar civarında. Kristalşehir projemizde de 5 bine yakın bağımsız bölümümüz var.

Türkiye’ye gelen teveccühü projelerimiz bazında karşılığını yakalamak istiyoruz
Kuveyt’te bulunma sebebimiz, Kristalşehir projemiz ve tüm İhlas Holding projelerini en iyi şekilde temsil etmek. Ayrıca, körfez ülkelerinden Türkiye’ye gelen teveccühü projelerimiz bazında karşılığını yakalamak ve insanlara kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.