Hayat Tepe Bayrampaşa nerede?

Özak GYO Hayat Tepe Bayrampaşa projesi yüzde 15 indirim ile konut alıcılarına sunuldu. Hayat Tepe Bayrampaşa projesi böylece 425 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Hayat Tepe Bayrampaşa nerede?

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Özak GYO son projesi olan Hayat Tepe Bayrampaşa için Ocak ayı içerisinde yüzde 15’lik bir indirim gerçekleştirdi. Yüzde 1 KDV oranı ve 120 ay taksitlendirme imkanının da sağlandığı Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde “fırsat günleri” adı altında son bir indirim gerçekleştirildi.


Hayat Tepe Bayrampaşa daire özellikleri
Hayat Tepe Bayrampaşa üçgen mimarisi ve 15 farklı konsept daire seçenekleri ile daire teslimleri gerçekleşmeden yüzde 50 satışını gerçekleştirmiş oldu. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin bulunduğu Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde bulunan bu daire büyüklükleri ise şu şekilde tasarlandı: 1+1'ler 65 metrekare, 2+1 daireler 113 metrekare, 3+1 daireler 151 metrekare, 4+1 daireler ise 237 metrekare.


Mutluluk şehrin merkezinde' sloganıyla adından söz ettirmeyi başarak Özak GYO projesi Hayat Tepe Bayrampaşa; ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nden Bauhaus’a, Carrefour’dan Metro Gross Market’e, IKEA’dan Forum İstanbul’a ve Otogara oldukça yakın bir konumda yer aldı.
Hayat Tepe Bayrampaşa daire sahibi olanlar için birbirinden farklı hizmetler ayarlandı. Buna göre Hayat Tepe Bayrampaşa konut sakinleri kapalı basketbol sahası, pilates-yoga salonu, fitness center, kafeterya, masa tenisi, masaj salonu, çocuk kulübü, koşu parkuru, SPA, buhar odası, kış bahçesi, amfi tiyatro, sauna, kapalı yüzme havuzundan faydalanabilecek.


Hayat Tepe Bayrampaşa ulaşım aksları
-Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışını takip edin.
Edirne istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Esenler-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.
-Avcılar istikametinden (E5) geliş: İncirli Kavşağı D100 Yanyol çıkışı -> Carrefour/ Bauhaus çıkışını takip edin. Ana ulaşım arterleri üzerinde yer alan ÖZAK Hayat Tepe, TEM bağlantısından yalnız 50 metre mesafede yer almakta olup, ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin tam karşısında yükselmektedir.
-Boğaziçi Köprüsü istikametinden geliş: Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.


Hayat Tepe Bayrampaşa iletişim ve ulaşım bilgileri
Adres:
Altıntepsi Mahallesi Metro Cash & Carry Yanı No:2 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon: 0 212 633 53 53
Web Adresi: www.hayattepe.com

Proje Bilgisi: Hayat Tepe