Hayat Tepe daire fiyatları indirimde

Hayat Tepe daire fiyatları yüzde 15 indirimli bir şekilde 425 bin TL'den başladı. Özak GYO tarafından Bayrampaşa'da hayata geçirilen Hayat Tepe projesi son indirimlerini alıcılarına sunmuş oldu.

Hayat Tepe daire fiyatları indirimde

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Bayrampaşa’da konumlandırılan Hayat Tepe Evleri, Özak GYO tarafından 93 bin 323 metrekare inşaat alanı üzerinde inşa edildi. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan Hayat Tepe projesinde yer alan daireler 15 farklı mimaride tasarlandı. Üçgen mimarinin de yer aldığı Hayat Tepe daire fiyatları da Ocak ayı sonuna kadar yüzde 15 indirimli bir şekilde alıcılarına sunuldu.


Hayat Tepe daire fiyatları Ocak’ta indirimde
Hayat Tepe daire fiyatları “fırsat günleri” adı altında teslim edilmeden önce, son bir indirime girdi. Yüzde 15 indirimin uygulandığı Hayat Tepe daire fiyatları daha önce zaten yüzde 1 KDV oranında satışa sunulmuştu. 120 ay taksit imkanın da sunulduğu Hayat Tepe daire fiyatları 425 bin TL ile 641 bin TL arasında satışa sunuldu.


Hayat Tepe daire fiyatları dahilinde bulunan bazı özellikler de konut alıcılarına sunuldu. Bu özellikler arasında kapalı basketbol sahası, pilates-yoga salonu, fitness center, kafeterya, masa tenisi, masaj salonu, çocuk kulübü, koşu parkuru, SPA, buhar odası, kış bahçesi, amfi tiyatro, sauna, kapalı yüzme havuzu yer aldı.


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Hayat Tepe projesinde daire büyüklükleri ise 1+1'ler 65 metrekare, 2+1 daireler 113 metrekare, 3+1 daireler 151 metrekare, 4+1 daireler ise 237 metrekare alanlar tasarlandı.


Hayat Tepe Evleri ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nden Bauhaus’a, Carrefour’dan Metro Gross Market’e, IKEA’dan Forum İstanbul’a ve Otogara oldukça yakın bir arazi üzerine konumlandırıldı. Ulaşım akslarının yoğun olduğu merkezi bir konumda yer alan Hayat Tepe daire fiyatları da buna göre şekil almış oldu. Bölgede yer alan birçok projeye göre Hayat Tepe daire fiyatları en uygun ve en lüks konut projeleri arasına girdi.


Havalimanı-Aksaray, Kirazlı-Aksaray Metro hattı bunun dışında birçok noktadan hareketle İETT hatları ve minibüs seferleri ile ulaşımın sağlanabildiği Hayat Tepe Evleri için diğer alternatif yollar ise şu şekilde açıklandı:


FSM Yolu üzerinden Otogar-Hal Bayrampaşa çıkışı takip edildiğinde projeye ulaşılabilir. Ayrıca Boğaziçi İstikameti üzerinden de Otogar Bayrampaşa çıkışı: Ferhatpaşa Çiftliği - Carrefour / Bauhaus çıkışından projeye ulaşmak mümkün. Bunların dışında E-5 üzerinden Avcılar istikameti tarafından İncirli Kavşağından D100 Karayolu yan yolu ve Carrefour çıkışı takip edildiğinde Hayat Tepe Evleri yolunuzun üzerinde yer almış olacak.


Hayat Tepe daire fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ofisini arayabilir ya da aşağıda yer alan adresten satış ofisine gidebilirsiniz.


Adres: Altıntepsi Mahallesi Metro Cash & Carry Yanı No:2 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon: 0 212 633 53 53
Web Adresi: www.hayattepe.com

 

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe