Hayat Tepe’de satışlarda büyük ilgi

ÖZAK GYO’nun 2014 yılı Eylül ayında tamamlanacak olan Hayat Tepe projesinde daire satışları da yüzde 50’yi buldu

Hayat Tepe’de satışlarda büyük ilgi

31 Ekim 2013 / emlakwebtv
ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın ilk konut projesi ÖZAK Hayat Tepe Bayrampaşa hızlı yükselişini tamamladı. İkisi 24, biri 23 katlı Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde inşaat en tepeye ulaştı. Kaba inşaatı tamamlanan projenin dış cephe ve iç mekan çalışmalarına geçiliyor.

ÖZAK GYO’nun ilk konut projesinde daireler 2014 Eylül’de teslim
Satışlarda da hız kazanan Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde 546 dairenin yüzde 50’ye yakını ise şimdiden satıldı. Daire sahipleri evlerini 2014 Eylül ayında teslim alabilecek.
‘Mutluluk şehrin merkezinde’ sloganıyla ilk konut projesini tarihi yarımadada Bayrampaşa alış veriş vadisi içinde gerçekleştiren ÖZAK GYO’nun Hayat Tepe projesinde geri sayım başladı. Lokasyon avantajıyla öne çıkan Hayat Tepe, İstanbulluları trafik karmaşasından kurtulmaları için yeniden ‘şehrin merkezi’ne çekiyor.

Hayat Tepe, ‘mutluluk mimarisi’ olarak adlandırılan üçgen mimari konseptinde inşa edildi
Alış verişten kültürel ve sportif etkinliklere kadar yaşam için gerekli tüm ihtiyaçların karşılanmasında lokasyon avantajını kullanan Hayat Tepe projesinde ‘modern ve provence’ olmak üzere iki farklı iç mekan seçeneği sunuluyor. ‘ 1+0’dan, 4+1’e kadar 5 ana temalı 15 farklı tipte daire seçeneği bulunan projenin her dairesi maksimum olarak gün ışığından yararlanacak şekilde ‘mutluluk mimarisi’ olarak adlandırılan üçgen mimari konseptinde inşa edildi.

Yüzde 1 KDV avantajı sunan projede daire satışlarının da yüzde 50’ye yakının gerçekleşmesi İstanbulluların şehrin merkezine yeniden dönüşünü gösteriyor.

Hayat Tepe hakkında detaylı bilgi için: www.hayattepe.com

Proje Bilgisi: Hayat Tepe