Hayat Tepe Projesi indirimde

Bayrampaşa'da yer alan Özak GYO tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe projesi indirimli günler yaşıyor. Yüzde 15 indirimlerin uygulandığı Hayat Tepe projesi indirim günleri Ocak ayı sonunda bitecek.

Hayat Tepe Projesi indirimde

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
32 bin metrekarelik alan üzerine Özak GYO tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe Projesi, Bayrampaşa Otogarına komşu olan Altıntepsi Mahallesi’nde konumlandırıldı. 23 ve 24 katlı 3 blok şeklinde, üçgen mimari ve 15 farklı daire konsepti ile tasarlanan Hayat Tepe Projesi daireleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden meydana geldi. Hayat Tepe Projesi daire büyüklükleri de 1+1'ler 65 metrekare, 2+1 daireler 113 metrekare, 3+1 daireler 151 metrekare, 4+1 daireler ise 237 metrekare şeklinde belirlendi.


Hayat Tepe projesi 93 bin 323 metrekare inşaat alanı üzerinde yer almakta olup; kapalı basketbol sahası, pilates-yoga salonu, fitness center, kafeterya, masa tenisi, masaj salonu, çocuk kulübü, koşu parkuru, SPA, buhar odası, kış bahçesi, amfi tiyatro, sauna, kapalı yüzme havuzu gibi sosyal donatılardan da meydana geldi. Tago Mimarlık tarafından tasarımları gerçekleştirilen Hayat Tepe projesi 2014 yılı içinde teslim edilmesi planlandı. Ayrıca 2014 Ocak ayı içinde de yüzde 15’e varan indirimler uygulandı.


Hayat Tepe projesi fiyatları
2014 yılı Ocak ayı kampanyası olarak yüzde 15 indirimle satışa sunulan Hayat Tepe projesi, , yüzde 1 peşinat ve 120 taksit imkanı ile 425 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Hayat Tepe projesi kapsamında yer alan bu kampanyalar için Ocak ayı bitimi son gün olarak belirtildi. Hayat Tepe projesi “fırsat günleri” kapsamında dairelerin teslim edilmeden önce son indirimini de uygulamış oldu.


‘Mutluluk Mimarisi’ adı verilen bir tasarıma sahip olan Hayat Tepe projesi; konumu, şekli, renkleri, uzunluğu ve eni gibi birçok özelliği ile insan doğasına mutluluk verilebileceği iddiasında bulundu. Bu yüzden de Hayat Tepe projesi mimarisine “Mutluluk Mimarisi” adı verildi.


ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nden Bauhaus’a, Carrefour’dan Metro Gross Market’e, IKEA’dan Forum İstanbul’a ve Otogara oldukça yakın bir konumda yer alan Hayat Tepe projesi ulaşım aksları da şu şekilde açıklandı:


-Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışını takip edin.
Edirne istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Esenler-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.
-Avcılar istikametinden (E5) geliş: İncirli Kavşağı D100 Yanyol çıkışı -> Carrefour/ Bauhaus çıkışını takip edin. Ana ulaşım arterleri üzerinde yer alan ÖZAK Hayat Tepe, TEM bağlantısından yalnız 50 metre mesafede yer almakta olup, ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin tam karşısında yükselmektedir.
-Boğaziçi Köprüsü istikametinden geliş: Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.


Hayat Tepe projesi iletişim bilgileri
Adres: Altıntepsi Mahallesi Metro Cash & Carry Yanı No:2 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon: 0 212 633 53 53
Web Adresi: www.hayattepe.com 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe