Hayat Tepe Suites Satışta

ÖZAK GYO'nun Bayrampaşa'da hayata geçireceği Hayat Tepe Suites projesinin satışına başlandı

Hayat Tepe Suites Satışta

ÖZAK GYO'nun Bayrampaşa'da hayata geçireceği Hayat Tepe Suites projesinin satışına başlandı. Kampanyalarıyla, lokasyon avantajıyla fark yaratan Bayrampaşa'nın alışveriş vadisi içindeki Hayat Tepe projesi, yeni süit daireleriyle dikkat çekiyor. 

Hayat Tepe Suites'e Toplam 66 daire
Hayat Tepe Suites projesi, 54'ü 1+1 ve 12'si 2+1 olmak üzere toplam 66 daireden oluşacak. 40 metrekare ile 72 metrekare arasında değişecek 5 farklı daire tipinin yer alacağı proje, şehrin merkezindeki lokasyonuyla iş yerine yakın ev arayan bekar ve yeni evli genç çiftlere, beyaz yakalılar ile yatırım yapmak isteyenlerin aranan adresi olmaya aday. Daire sahiplerine özgürce yaşam sunacak her türlü konforun ve altyapının düşünüldüğü Hayat Tepe Suites, şehrin merkezindeki lokasyonuyla da kentin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alacak. 

Terasta havuz keyfi
Hayat Tepe Suites'in terasındaki havuzu, benzer projelerden ayrışmasını sağlıyor. Gökyüzünde havuz keyfi yaşatacak proje, aynı zamanda tarihi yarımada manzarasıyla da güzel bir peyzaj oluşturacak. Spor salonunda sağlıklı ve fit bir yaşamın fırsatı yakalanırken, sosyalleşme alanları ile de günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli anlar yaşanabilecek.

Merkezi lokasyonu sayesinde şehrin her noktasına özel araç veya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanabilecek projenin bir başka özelliği de alışveriş merkezlerine ve metroya yürüme mesafesinde olması. Proje ayrıca yüksek kalite anlayışı ve artan yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

Proje Bilgisi: Hayat Tepe Suites