Hazır beton ve inşaat sektörü Nisan'da İzmir'de buluşacak

Türkiye Hazır Beton Birliği, inşaat ve hazır beton sektörünü İzmir'de buluşturmaya hazırlanıyor. Beton İzmir 2018 Fuarı, Nisan ayında gerçekleşecek.

Hazır beton ve inşaat sektörü Nisan'da İzmir'de buluşacak

Türkiye Hazır Beton Birliği-THBB, inşaat ve hazır beton sektörünü İzmir'de buluşturmaya hazırlanıyor. Kalite Fuar Yapım A.Ş. iş birliği ile düzenlenecek olan "Beton İzmir 2018 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı" 25-28 Nisan tarihleri arasında İzmir'de toplanacak. 

THBB dev buluşma için düğmeye bastı

Türkiye Hazır Beton Birliği 1988 yılından bu yana yürüttüğü standartlara uygun beton üretimi ve inşaatlarda doğru beton uygulamasına yönelik faaliyetlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Sektörün gelişimi ve firmalar arası bilgi alışverişi ve iş birliğini artırmayı hedefleyen THBB, 2018 yılında da sektör için büyük önem taşıyan 10. Beton Fuarı'nı İzmir'de düzenliyor. İzmir Gaziemir'deki Fuarİzmir'de organize edilecek fuara katılım için şimdiden başvurularına başladı. 

Bu yıl 10. kez düzenlenecek

THBB tarafından düzenlenen 10. Beton İzmir 2018 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ilgili sektörlere ilişkin son teknolojik ürün, araç, ekipman, makina, hizmet ve donanımların sergilenmesine tanıklık edecek. Hazır beton ve ilgili sektörlerin bileşenlerinin buluşacağı furda, hazır beton ve çimento ekipmanlarına ek olarak iş makineleri, beton santralleri, çekici ve kamyonlar, transmikserler, pompalar, kalıp sistemleri, vinçler, çeşitli beton kimyasalları, otomasyon sistemleri, lastik ve akaryakıt ürünleri ve sektörel makinelerin sergilenmesine tanıklık edecek

Türkiye'nin en önemli üst çatı kuruluşlarının desteği ile

Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörü ve onun en temel bileşeni hazır beton sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda katılımcıyı buluşturacak etkinlik . Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO), Ankara Sanayi Odası (ASO), Ankara Ticaret Odası (ATO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), İstanbul Sanayi Odası (İSO), İzmir Ticaret Odası (İZTO), İnşaat Mühendisleri Odası (İMO), Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK), Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği (YDDMD) tarafından da desteklenecek.