HEP İstanbul fiyat listesi

HEP İstanbul fiyat listesi 216 bin TL'den başlangıç gösteriyor

HEP İstanbul fiyat listesi

Tekfen Hep İstanbul CM Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Tekfen Hep İstanbul 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Tekfen Hep İstanbul projesinde daire büyüklükleri 70 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor.

Tekfen Hep İstanbul fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Tekfen Hep İstanbul 6 bin 800 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Tekfen Hep İstanbul satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor.

Hep İstanbul teslim tarihi
Hep İstanbul teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

HEP İstanbul fiyat listesi
Beylikdüzü, Esenyurt ve Avcılar ilçelerinin tam kesişim noktasında, E-5 ve TEM bağlantı yolunun kavşak noktasında yer alan 11 blok ve 14 sıra bina ünitesiyle toplam 1424 daireden oluşan "Hayatımın Evi Projesi"'nde daire fiyatları 216 bin TL ile 556 bin TL aralığında değişiyor. 30 Ekim 2014'te yapılan lansman sonrasında, kısa sürede satışı hızla gerçekleştirilen HEP İstanbul fiyat listesi şöyle:

1+1 dairelerde 216 bin TL'den, 2+1 dairelerde 335 bin TL'den ve 3+1 dairelerde ise 426 bin TL'den başlıyor.

HEP İstanbul ödeme planı
HEP İstanbul ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere sunulan kampanya şu şekilde: Konut sahibi olmak isteyenler çeşitli bankalardan mortgage kredisi kullanabilecekleri gibi firma bünyesinde özel ödeme kolaylıklarına sahip oluyor. Yüzde 5 peşinat veren ve yüzde 50 kredi kullanan müşteriler kalan tutarı 3 eşit taksitte Eylül 2015, Eylül 2016 ve Mart 2017'de ödeyerek ev sahibi olabiliyorlar.

Hep İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede kalıyor.

Hep İstanbul adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

Hep İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 444 8 437
Web : http://hepistanbul.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Hep Istanbul