HEP İstanbul ödeme planı kapsamında özel kampanyalar!

HEP İstanbul ödeme planı kapsamında özel kampanyalar konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor

HEP İstanbul ödeme planı kapsamında özel kampanyalar!

HEP İstanbul ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunuluyor. Proje dahilinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. HEP İstanbul 6 bin 800 metrekare alan üzerinde büyüklükleri 70 metrekare ile 258 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor.

CM Mimarlık tarafından tasarlanan HEP İstanbul Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor. HEP İstanbul ödeme planı detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım.

HEP İstanbul satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna gibi hizmetler sunuyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Hep İstanbul Avcılar'da yükseliyor.

Hep İstanbul ödeme planı
HEP İstanbul ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere sunulan kampanya şu şekilde: Konut sahibi olmak isteyenler çeşitli bankalardan mortgage kredisi kullanabilecekleri gibi firma bünyesinde özel ödeme kolaylıklarına sahip oluyor. Yüzde 5 peşinat veren ve yüzde 50 kredi kullanan müşteriler kalan tutarı 3 eşit taksitte Eylül 2015, Eylül 2016 ve Mart 2017'de ödeyerek ev sahibi olabiliyorlar.

HEP İstanbul fiyat listesi
30 Ekim 2014'te yapılan lansman sonrasında, kısa sürede satışı hızla gerçekleştirilen HEP İstanbul fiyat listesi şöyle:

1+1 dairelerde 216 bin TL'den, 2+1 dairelerde 335 bin TL'den ve 3+1 dairelerde ise 426 bin TL'den başlıyor.

Hep İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede kalıyor.

Hep İstanbul adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

Hep İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 444 8 437
Web : http://hepistanbul.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Hep Istanbul