Hep İstanbul son durum

Hep İstanbul son durum bilgileri ve kampanyaları haberimiz içeriğinde yer alıyor

Hep İstanbul son durum

Hep İstanbul son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Hep İstanbul 6 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Hep İstanbul satılık daire büyüklükleri ise 70 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor.

CM Mimarlık tarafından tasarlanan Hep İstanbul 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Hep İstanbul 11 blok ve 14 sıra ünitesinde toplam 1424 adet daireden oluşuyor. Hep İstanbul satılık daire sahiplerine sunduğu zengin sosyal imkanlarla dikkat çekiyor. Bu imkanlar arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve sauna yer alıyor.

Hep İstanbul teslim tarihi
Hep İstanbul teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Hep İstanbul son durum
Proje için 23 Mart itibariyle yeni bir satış kampanyası uygulanmaya başlanacak. Hep İstanbul son durum detayları ve kampanya bilgileri ilerleyen günlerde haberlerimde yer alacak.

Hep İstanbul fiyat listesi
Tekfen Hep İstanbul'da 1+1 daireler 216 bin TL'den, 2+1 daireler 335 bin TL'den ve 3+1 daireler 426 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni satış kampanyasına göre; yüzde 5 peşinat veriliyor. Yüzde 50'lik tutar için kredi kullanılıyor. Kalan tutar ise üç eşit taksit halinde ödeniyor.

Hep İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan HEP İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesi üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantılarına da yakın mesafede kalıyor.

Hep İstanbul iletişim bilgileri
Adres : Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul
Telefon : 444 8 437
Web : http://hepistanbul.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Hep Istanbul