Hep İstanbul'dan yeni kampanya: Taksite Mola

Tekfen Emlak, Hep İstanbul'da 2016 yılında banka taksiti ödemeden konut sahibi olma olanağı sunan "Taksite Mola" kampanyasının başladığını duyurdu

Hep İstanbul'dan yeni kampanya: Taksite Mola

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar ilçelerinin kesişim noktasında hayata geçirilen Hep İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. "Taksite Mola" ismini taşıyan kampanya kapsamında, projeden ev almak isteyenler 2016 yılında banka taksiti ödemesi yapmayacak

Hep İstanbul'da kampanya
HEP İstanbul projesi için geçerli olacak "Taksite Mola" isimli kampanya ile birlikte Tekfen Emlak, banka kredisi ile ev satın almak isteyen yatırımcılara 2016 yılında taksit ödemeden ev sahibi olma olanağı sunuyor. Kampanya kapsamında, yüzde 25 peşinatı ödeyerek banka kredisi kullanan vatandaşlar, hangi vade ile olursa olsun ödemelerine Ocak 2017 tarihinde başlayacak. 

Hep İstanbul'da son durum... Ayrıntılar için tıklayın...

Hep İstanbul'da yaşam 2017 yılının Nisan ayında başlayacak.

Hep İstanbul'dan yeni kampanya: Taksite Mola

Hep İstanbul fiyatları 311.000 TL'den başlıyor
Hep İstanbul projesi ile avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olmak isteyenlere yönelik cazip olanaklar hazırladıklarını söyleyen Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, projede daire fiyatlarının 311.000 TL'den başladığı bilgisini verdi. Egesel:

"Yalnızca yüzde 25 peşinat ödeyerek yüzde 75 banka kredisi kullanan HEP İstanbullular Ocak 2017’ye kadar kredi taksidi ödemeyecek ve evlerinde Nisan 2017’de oturmaya başlayabilecekler" dedi. 

Hep İstanbul'un yüzde 65'i satıldı
Açıklamasında Hep İstanbul projesindeki toplam ünitelerin yüzde 65'lik kısmının satışının tamamlandığını vurgulayan Ömer Egesel, projedeki gösterilen satış grafiğindeki başarının altında ortaya konulan ürünün yanında Tekfen markasının 60 yıllık deneyiminin büyük rol oynadığını da sözlerine ekledi. 

 

Firma Bilgisi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Bilgisi: Hep Istanbul