İdilia Evleri fiyat listesi açıklandı

Sur Yapı'nın yeni projesi olan İdilia lansman öncesi yüzde 10 indirimle satışa sunuldu

İdilia Evleri fiyat listesi açıklandı

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Sur Yapı tarafından hayata geçirilen İdilia projesi lansman öncesi satışa sunuldu. Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanına uzatılma ile birlikte İdilia projesinden Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım da oldukça olay oluyor. TEM Kartal gişelerine 1 km mesafede yer alan İdilia projesi; özel peyzaj çalışmalarıyla da dikkat çekiyor.

İdilia projesi kapsamında yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun parkları, basketbol ve futbol sahaları aynı zamanda dört mevsim kullanılabilen yüzme havuzu yer aldı.

Sur Yapı İdilia projesi7 blok şeklinde tasarlandı. Toplamında 442 konut ve 78 farklı daire tipinden meydana geldi. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu İdilia projesinde aynı zamanda2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1’den oluşan dublex daire seçenekleri de yer verildi.

İdilia projesi fiyatları
Lansman öncesi satışa çıkarılan İdilia projesi fiyatlarıyla da konut alıcılarının yüzünü güldürdü. Hem yaşam alanı hem de yatırım aracı olarak oldukça merkezi konumda yer alan İdilia fiyatları şu şekilde açıklandı:

Ön satış döneminde yüzde 10 lansman öncesi indirimle birlikte yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği aynı zamanda yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl %10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkanı tanındı. Bunun dışında İdilia fiyatları tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı sunuldu.

İdilia projesi iletişim bilgileri
Tel: 0216 508 28 00
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul