İdilia Evleri nerede?

Sur Yapı Sultanbeyli projesi olan İdilia Evleri oldukça merkezi bir konumda yer aldı. Sabiha Gökçen ve TEM'e oldukça yakın konumda hayata geçirilen İdilia Evleri fiyat listesi lansman öncesi açıklandı

İdilia Evleri nerede?

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Sur Yapı tarafından Sultanbeyli’nde hayata geçirilen İdilia Evleri TEM ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na oldukça yakın mesafede konumlandırıldı. TEM Kartal gişelerine 1 km mesafede yer alan İdilia Evleri; Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerine metro aksı üzerinden çok kısa sürede ulaşım imkanı sağladı.

1+1’den 4+1’e aynı zamanda 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu İdilia Evleri 78 farklı daire konsepti ile toplam 442 konuttan meydana geldi. Özel peyzaj çalışmalarının bulunduğu İdilia Evleri; Aydos Ormanları’na yakın olması sebebiyle de bu ormanlardan esinlenerek birbirinden farklı bitki türlerine yer verdi. İdilia Evleri’nde aynı zamanda dikkat çeken bir diğer nokta da sosyal donatıları oldu. Bunlar arasında; yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun parkları, basketbol ve futbol sahaları aynı zamanda dört mevsim kullanılabilen yüzme havuzu konut alıcılarının hizmetine sunuldu.

İdilia Evleri nerede?
Sur Yapı’nın lansman öncesi özel bir kampanya ile satışa sunduğu İdilia Evleri Sultanbeyli’nde yer almakta olup, Üsküdar metro hattı ile hem Avrupa Yakası’na hem de Anadolu Yakası ilçelerine ve merkezi noktalarına yakın bir konumda hayata geçirildi. Üsküdar metro hattı ile Marmaray’a ve Sabiha Gökçen’e kadar uzayacak olan metro aksına çok yakın konumda yer aldı.

İdilia Evleri fiyat listesi
İdilia Evleri fiyat listesi lansmana özel kampanyayla açıklandı. Buna göre İdilia Evleri fiyat listesi kapsamında yüzde 10 lansman öncesi indirimle birlikte yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği  yer aldı. Ayrıca yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl %10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuldu. Bunların dışında İdilia Evleri fiyat listesinde  peşin ödemelerde yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı tanındı. İdilia Evleri fiyat listesine göre; 1.067 TL'den başlayan taksit fiyatları ile konut sahibi olma imkanı bulundu.

İdilia Evleri iletişim bilgileri
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul
Tel: 0216 508 28 00