İdilia Evleri satış ofisi iletişim ve ulaşım bilgileri

Sur Yapı İdilia Evleri lansman öncesi indirimli fiyatlarla satışa sunuldu. İdilia Evleri satış ofisi ise Metrogarden içerisinde yer aldı

İdilia Evleri satış ofisi iletişim ve ulaşım bilgileri

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Sultanbeyli’nde hayata geçirilen İdilia Evleri, lansman öncesi yüzde 10 indirimle satışa çıktı. Oldukça uygun fiyatlarla konut alıcılarına sunulan İdilia Evleri satış ofisi ise Metrogarden’da yer aldı. TEM ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın mesafede konumlandırılan İdilia Evleri satış ofisi fiyatlar, kampanya, daireler, proje özellikleri hakkında konut alıcılarına bilgi vermeye başladı.

Toplam 442 adet daireden meydana gelen İdilia Evleri satış ofisi tarafından verilen bilgilere göre; İdilia Evleri’nde farklı konsepte toplam 78 adet daire tasarlandı. 1+1’den 4+1’e kadar dairelerin yer aldığı İdilia Evleri satış ofisi aynı zamanda 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 dubleks daire seçeneklerinin de proje kapsamında yer aldığını söyledi.  

İdilia Evleri satış ofisi tarafından edinilen bir diğer bilgi ise sosyal donatılar oldu. Aydos Ormanları’na yakın konumda bulunan İdilia Evleri, Aydos Ormanları’ndan esinlenerek özel peyzaj alanları düzenlendi. Böylelikle yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun parkları, basketbol ve futbol sahaları aynı zamanda dört mevsim kullanılabilen yüzme havuzu konut alıcılarının hizmetine sunuldu.

İdilia Evleri Sultanbeyli’nde yer almakta olup, Üsküdar metro hattı ile hem Avrupa Yakası’na hem de Anadolu Yakası ilçelerine ve merkezi noktalarına yakın bir konumda hayata geçirildi. Üsküdar metro hattı ile Marmaray’a ve Sabiha Gökçen’e kadar uzayacak olan metro aksına çok yakın konumda yer aldı.

İdilia Evleri satış ofisi fiyatlar hakkında ise şu bilgileri verdi:
-Yüzde 10 lansman öncesi indirim,

-Yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği,

-Yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl %10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkanı,

-Peşin alımlarda yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı,

-1.067 TL'den başlayan taksit fiyatları

İdilia Evleri satış ofisi iletişim bilgileri
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul 
Tel: 0216 508 28 00