İdilia Evleri teslim tarihi açıklandı!

Sur Yapı Sultanbeyli İdilia Evleri teslim tarihi 2016 yılı Haziran ayı olarak planlandı. Lansman öncesi ise İdilia Evleri fiyatları yüzde 10 indirimli bir şekilde satışa sunuldu

İdilia Evleri teslim tarihi açıklandı!

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Sur Yapı İdilia Evleri 2014 yılının ilk çeyreğinde yer alan projeler arasında yer aldı. Sultanbeyli’nde oldukça merkezi konumda hayat bulan ve toplam 442 adet daireden meydana gelen İdilia Evleri teslim tarihi de açıklandı.

İdilia Evleri hakkında detaylara inecek olur isek projede yer alan 442 adet daire 78 farklı konseptte tasarlandı. 1+1’den 4+1’e kadar dairelere yer verirken ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1’den oluşan dublex daire seçeneklerini de konut alıcılarına sundu.

İdilia Evleri teslim tarihi 2016 Haziran ayı şeklinde bildirildi.

İdilia Evleri nerede?
Aydos Ormanları, Sabiha Gökçen Havalimanı, TEM Kartal gişelerine oldukça yakın konumda hayata geçirilen İdilia Evleri satış ofisi ise Metrogarden’da yer aldı.

İdilia Evleri fiyatları ve ödeme planı
Ön satış döneminde yüzde 10 lansman öncesi indirimle birlikte yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği aynı zamanda yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl %10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkanı tanındı. Bunun dışında İdilia fiyatları tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı sunuldu.

İdilia Evleri satış ofisi nerede?
Üsküdar-Çekmeköy arasında yer alan Sur Yapı projesi Metrogarden içerisinde yer alan İdilia Evleri satış ofisine şu şekilde ulaşılabilir: Boğaziçi Köprüsü'nden Altunizade'deki Şile-Ümraniye sapağından dönerek Şile Otoban'ına girilir. Daha sonra Çekmeköy yönünde ilerleyerek İkea Meydan'dan sonra İdilia Evleri satış ofisi ile karşılabilirsiniz.

E-5 üzerinden ise İdilia Evleri satış ofisine; Bostancı sapağından Dudullu yönünde ilerleyerek İmes kavşağı, Dudullu Sapağı'nı geçtikten sonra Bostancı Yolu'nda Dudullu istikametinde gidildiğinde Bilfen Koleji'nin önünden geçtikten sonra ulaşılabilir.

İdilia Evleri satış ofisi iletişim bilgileri
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul
Tel: 0216 508 28 00