İdilia ve Vitrin projelerinde kampanya

Sur Yapı, Mart ayı boyunca Sultanbeyli İdilia ve Sultangazi Vitrin projelerinde kampanya başlattı

İdilia ve Vitrin projelerinde kampanya

Sur Yapı, Mart ayı boyunca İstanbul Sultanbeyli Vitrin projelerinde kampanya başlattı. 'Mutluluk Evinizde, Peşinatı Teslimde' sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Sur Yapı, toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 indirim imkanı sunuyor. Kalan tutar için ise teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız yüzde 75 banka kredisi sabit taksit ödeme fırsatı sunan Sur Yapı, kalan yüzde 25 peşinatın ise konut tesliminde ödenmesi olanağı sunuyor. 

İdilia ve Vitrin Projelerinde Kampanya
Mart ayı boyunca devam edecek kampanyanın geçerli olduğu İdilia projesinde Ağustos 2016'da, Vitrin projesinde ise Aralık 2016'da konut teslimleri gerçekleşecek.

Sur Yapı Vitrin projesinde 3+1 800 Bin TL'lik bir ev için toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 kapsamında 40 Bin TL'lik indirim uygulanıyor. Yapılan indirimin ardından 760 bin TL'lik ev için konut teslim tarihine kadar müşteriler yüzde 75'lik krediyi sabit taksitler şeklinde ödüyor. Ara ödemenin alınmadığı kampanya kapsamında yüzde 25'lik peşinat ise anahtar teslim tarihi olan Aralık 2016'da gerçekleştiriliyor.Sur Yapı İdilia projesinde 2+1 Dubleks 473 Bin TL'lik bir ev için toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 kapsamında 23,650 TL'lik indirim uygulanıyor. Yapılan indirimin ardından 449,350 TL'lik ev için konut teslim tarihine kadar müşteriler yüzde 75'lik krediyi sabit taksitler şeklinde ödüyor. Ara ödemenin alınmadığı kampanya kapsamında yüzde 25'lik peşinat ise anahtar teslim tarihi olan Ağustos 2016'da gerçekleştiriliyor.

Başta Maslak bölgesi olmak üzere, İstanbul'un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan Sur Yapı Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alıyor. TEM Çamlıca Gişelerine ise yaklaşık 5 dakika mesafede konumlanan İdilia ise, başta TEM Otoyolu olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası'nın en önemli ulaşım kanallarına yakınlığı ile size hayatınızı kolaylaştıracak düzenli bir şehir yaşantısı sunuyor.