İhlas Yapı Bizim Evler 7!

İhlas Yapı Bizim Evler 7 projesi için ön talep toplama dönemi devam ediyor. Projenin yakında resmi satışa sunulması bekleniyor

İhlas Yapı Bizim Evler 7!

İhlas Yapı A.Ş., Bizim Evler markalı projelerine Bizim Evler 7 ile bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Şu an ön talep toplama sürecinde olan projenin yakın zamanda satışa çıkarılması planlanıyor.

İhlas Yapı Bizim Evler 7, panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada yükseliyor. Proje, 532 adet daire ile 43 adet ticari birimden meydana geliyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunulan İhlas Yapı Bizim Evler 7'de teslimlerin 2017 yılı içerisinde başlaması bekleniyor. Proje, inşaatına devam eden metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

İhlas Yapı Bizim Evler 7'nin sunduğu sosyal ayrıcalıklar arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları ile tenis kortu bulunuyor.

Ayrıca, Bizim Evler 7 Ispartakule'de çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekanları, yürüyüş yolları ve kameriyeler komşuların çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler