İlk Gayrimenkul Alışveriş Merkezi R'estate Center açılıyor

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, gayrimenkul sektörünün yeni buluşma adresi olarak planlanan R’estate Center’ı Emlakwebtv’ye anlattı

9 Ocak 2013 / emlakwebtv
Markalı konut projelerini gayrimenkul alışveriş merkezi olarak bir araya getirecek, kuruluş hazırlıkları hızla devam eden R’estate Center Şubat 2014’te hizmete girmeye hazırlanıyor. R’estate Center, gayrimenkul almak isteyenlerin birçok markalı emlak projesini bir arada görmelerini ve incelemelerini sağlayacak, karar vermelerinde yönlendirici olacak.

Projenin mimarı TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, gayrimenkul sektörünün yeni buluşma adresi olarak planlanan, ilk defa tasarlanan bir konseptle oluşturulan R’estate Center’ı emlakwebtv’ye anlattı.
38 yıldır bu projeyi düşündüğünü söyleyen TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, Emlak pazarlama konusunda bir ezber bozan yeni bir düzen, dünyada bir ilk olduğunu belirterek R’estate’in" Gayrimenkul Alışveriş Merkezi" olduğunu belirtti.

R'estate Center’da satış ofisleri bir arada olacak
Bu proje ile müteahhitlerin müşterilerin ayağına geleceğini belirten Sarıbay, “Emlak almak isteyen, büyük metropolde nereye gideceğini şaşıran, projeyi gördükten sonra dönüşü zorlaşan müşterinin işini kolaylaştırıyoruz. Burası 100’ün üzerinde markanın küçültülmüş satış ofislerinin bir arada bulunduğu Emlak Alışveriş Merkezi. Emlak alımının her aşamasında; hangi tipte daireyi nereden almak istediğinizden, projeyi gidip görme, alım aşamasında bankalarla ve tapu da dair tüm aşamalarda satıcı firmaları alıcılarla buluşturuyoruz.. Müşterilerle müteahhitlerin buluştuğu bir merkez olacak burası” diye konuştu.