İlkbahar projesinden dubleks ve teraslı daire seçenekleri

Sur Yapı tarafından Sultanbeyli'de inşa edilen İlkbahar projesi bahçe teraslı ve dubleks daireleriyle dikkat çekiyor

İlkbahar projesinden dubleks ve teraslı daire seçenekleri

İstanbul Anadolu Yakası'nın 3. Köprü inşaatıyla birlikte hızlı bir gelişim gösteren lokasyonlarından olan Sultanbeyli'de inşa edilen İlkbahar projesi, aileler için tasarlanmış sosyal alanlarıyla yatırımcısını bekliyor. Projede uygun fiyatlı dubleks ve bahçe seçeneklerinin sunulduğu az katlı mimari bir form tercih edildi.

İlkbahar projesi özellikleri
Sur Yapı tarafından inşa edilen İlkbahar projesinde, 2+1'den başlayan ve 4+1'e kadar değişen farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 103 metrekare ile 276 metrekare arasında farklılık gösterirken, her iki katta da aynı yerleşime sahip dublekslerde ebeveynlere özel imkanlar tasarlanıyor. Çatı katlarında da tavan yüksekliği kaybı yaşanmazken, ses ve ısı izolasyonuyla da konforlu bir yaşam sunuluyor.

 

İlkbahar projesinden dubleks ve teraslı daire seçenekleri

 

Az katlı mimarisi, başta kiraz ağaçları olmak üzere yeşile ayrılan geniş bir alan üzerinde inşa edilen İlkbahar projesi, Ataşehir'e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor. Kuzey ormanları, Paşaköy Gişeleri ve TEM otoyoluna da oldukça yakın bir konumda bulunan Sur Yapı İlkbahar, yapımı sürmekte olan 3. Köprü güzergahında konumlanıyor.

Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız...

Komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek olan yeni bir Üniversite ile birlikte değer kazanması beklenen Sur  Yapı İlkbahar, yeni metro hattı projeleri ve 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesine de 200 metrelik bir mesafede konumlanıyor. Projede daire fiyatları ise 290.000 TL'den başlıyor. Projede ayrıca tamamı peşin ya da banka kredi alımlarında yüzde 10'luk bir indirim fırsatı sunuluyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar