İMSAD’ın Yeni Başkanı Fethi Hinginar oldu

Türkiye İMSAD'ın 33. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında Fethi Hinginar yeni başkan seçildi

İMSAD’ın Yeni Başkanı Fethi Hinginar oldu

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nin (Türkiye İMSAD), 33. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı yapıldı.

İMSAD'a yeni başkan
Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Türkiye İMSAD'da başkanlık görevine,Türk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar geldi. Başkanlık görevini Dündar Yetişener'den devralan Fethi Hinginar, önceki dönemde Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyordu.  

İMSAD ekonomiye yön vermeyi sürdürecek
Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, genel kurul toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin de içinde bulunduğu coğrafyada yaşanan hızlı değişim ve rekabet koşullarının, sektör örgütlerinin icraatlarını çok daha önemli hale getirdiğini söyledi. Yetişener, "Dünyada rekabet koşullarının da giderek zorlaştığı bu dönemde Türkiye İMSAD, her zamankinden daha dinamik, sektöre yön veren, öncülük eden ve yol açıcı olmaya devam edecektir" dedi. 

Türkiye İMSAD'ın yeni başkanı Fethi Hinginar da genel kuruldaki konuşmasına, geçtiğimiz yıl 30'uncu yaşını kutlayan Türkiye İMSAD'ı bugünlere taşıyan tüm başkan, yönetici ve üyelere teşekkür ederek sözlerine başladı. Hinginar, "Dündar Yetişener liderliğinde büyük başarılara imza atan ve başkan vekili olarak parçası olmaktan onur duyduğum son dönem yönetimindeki tüm arkadaşlarımı da gösterdikleri üstün performansları nedeniyle kutlarım" dedi.