İnallar Hayat projesi

İnallar Hayat projesi Bursa'da İnallar tarafından hayata geçiriliyor

İnallar Hayat projesi

İnallar Hayat projesi Bursa'da İnallar tarafından hayata geçiriliyor. 20 bin 26 metrekare alan üzerinde yükselen İnallar Hayat projesinde 12 blokta 156 adet daire yer alıyor. 3+1, 3+1 bahçe katı, 4+1, 4+1 çatı dubleksi ve 5+1 çatı dubleksinden meydana gelen İnallar Hayat satılık daire büyüklükleri ise 195 metrekare ile 335 metrekare arasında değişiyor. 

inallar hayat

İnallar Hayat evleri daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar arasında sosyal klüp ve kafe, açık havuz, dinlenme ve okuma alanı, oyun ve aktivite salonu, hobi odası, masa tenisi, yürüyüş yolu, squash, fitness salonu, açık ve kapalı pilates ve yoga alanları, kapalı yarı basketbol sahası, mini futbol sahası, buhar odaları, açık hava oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, 0-6 yaş çocuk oyun odası, 7 yaş ve üzeri langırt ve pşaystation odası ve bisiklet parkuru yer alıyor. 

inallar hayat

İnallar Hayat projesinde aynı zamanda her daireye 2 araçlık otopark, misafir otoparkları ve her daireye özel depo alanı yer alıyor. Bursa Balat'ta yükselen İnallar Hayat teslim tarihi olarak 2016 yılını planlıyor. İnallar Hayat fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İnallar Hayat iletişim bilgileri
Adres : Büyük Cadde Balat-Nilüfer/Bursa
Telefon : 0224 241 92 92
Web : http://www.inallarhayat.com.tr/
E-mail : hayat@inallarhayat.com.tr

"İnallar Hayat projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

İnallar Hayat projesi

İnallar Hayat projesi

İnallar Hayat projesi

İnallar Hayat projesi

Firma Bilgisi: Inallar
Proje Bilgisi: Inallar Hayat