İnanlar’dan Atakent’te butik Terrace

İnanlar İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği butik projesi Terrace Tema’da daire fiyatları 303 bin TL ile 952 bin TL arasında değişiyor

3 Haziran 2012

İnanlar, Terrace konseptini Atakent’e taşıyor. Son yıllarda büyük bir hızla gelişen Atakent’te inşa edilen Terrace Tema, bölgenin tek butik projesi. 360 derece göl, deniz ve park manzarası bulunan proje 30 ve 40 katlı 2 kule ve geniş peyzaj alanlarından oluşuyor.
30 dönüm arazi içinde, 25 dönümü tamamen sakinlerinin kullanımında olan, 24 dönüm özel bahçe düzenlemeli Terrace Tema, 2 blokta toplam 416 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire seçenekleri 3 metre tavan yüksekliği ile de ferah bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor.
Zemin verileri için Kandilli Rasathanesi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Erdik ile tüm zemin etüd çalışmaları ise Profesör Dr. Semih Tezcan’ın kontrolünde yapılmakta olan Terrace Tema; zemininin sağlamlığını temel kazısı fotoğrafları ile belgeliyor. Güvenli yaşam misyonu ile projede standart C30 beton sınıfı yerine C50 beton sınıfı kullanılarak kulelerde yüzde 67 oranında daha fazla dayanıklılık sağlayan, Terrace Tema ev sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşamın sağlamayı amaçlıyor.
Havaalanına 8 dakika mesafede yer alan Terrace Tema, E-5,Tem’e ve metro, raylı sistem durağına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, tenis kortları, koşu yolları, basketbol sahası, mini futbol sahası, streetbol alanı, farklı yaş gruplarına yönelik oyun alanları, zen bahçeleri, dikey bahçeleri, pet parkı, koru alanı, göl ve Tema Park manzaralı Café-Restaurant’ı ile Terrace Tema Ritm, projede bulunan sosyal donatıları oluşturuyor.
Proje 2014 yılının Şubat ayında teslim edilecek.