İncek Blue iletişim bilgileri

İncek Blue iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

İncek Blue iletişim bilgileri

İncek Blue Sinpaş GYO tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor. 150 bin metrekare alan üzerinde yükselen İncek Blue 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. İncek Blue satılık daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. 

İncek Blue sosyal ayrıcalıkları içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, göl, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, spa, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

İncek Blue fiyat bilgileri
Sinpaş İncek Blue fiyatları 273 bin TL'den başlıyor. İncek Blue fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İncek Blue ödeme planı
İncek Blue ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yanı sıra, net 150 m2'lik 2+1 dubleks suitler de yer alıyor. İncek Blue'daki daireler yüzde 20 peşinat; Ocak 2015, 2016, 2017 ve Ocak 2018'de yüzde 8'lik 4 ara ödeme ve kalan yüzde 48'lik bölüm için de 60 ay eşit taksit imkanlarıyla satışa sunulmuş durumda.

İncek Blue ne zaman teslim edilecek?
İncek Blue teslim tarihi olarak 2015 yılının sonlarını veriyor.  

İncek Blue nerede?
Ankara'da yer alan İncek Blue projesi Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life'ın yanı başında yer alıyor. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakın konumda bulunan Sinpaş İncek Blue, Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji'ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

İncek Blue iletişim bilgileri
Adres : Alacaatlı Caddesi No: 1248 İncek-Yenimahalle/Ankara
Telefon : 444 1 440
Web : http://inceklifeblue.com/

"İncek Blue iletişim bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

İncek Blue iletişim bilgileri

İncek Blue iletişim bilgileri

İncek Blue iletişim bilgileri

Proje Bilgisi: Incek Blue