İncek projelerinde kampanya

31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında İncek projelerinde banka kredisiz ödeme kolaylıkları sunuluyor

İncek projelerinde kampanya

31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında İncek projelerinde banka kredisiz ödeme kolaylıkları sunuluyor. Peşinatsız 40 ay, yüzde 20 peşinatla 50 ay vade farksız aylık ödemeler gibi seçeneklerin yanında yüzde 50'sini peşin ödeyenler için 80 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

İncek Blue 365 gün tatil konforu sunuyor
Komşu parkta yapabileceklerinizin yanında İncek Blue, Zen Kulübü, Spa ve Wellness'ı ile yılın 365 günü keyifli ve huzurlu bir yaşam sunuyor. İncek Blue'da siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş alanları, 7/24 resepsiyon hizmeti, güvenlik, çocuklar için Kulüp Evi gibi sosyal olanaklar da mevcut.

İncek Projeleri kampanya

İncek Green
İncek Dünyası'nın son etabı İncek Green ise yemyeşil bir doku içinde doğanın kalbinde yaşam ayrıcalığı sunuyor. Projede Ankaralıların balkon sevgisi ve her mevsim peyzajın keyfini çıkarmaları düşüncesiyle, cam bölmelerle kapatılıp kış bahçelerine de dönüştürülebilen geniş balkonlar yer alıyor. Bir yanda komşu parkın peyzaj alanına, diğer yanda Çayyolu şehir manzarasına hakim konumda yer alan İncek Green, zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vaat ediyor. 

İncek Green'in peyzajında su kenarı bitkileriyle şehrin iklimine en iyi uyum sağlayan ve en güzel görüntüyü veren Ankara'nın meşhur ağaçları; söğütler, atkestaneleri ve Japon akçaağaçları dikkat çekiyor. Doğadaki dengeyi en iyi aktaran ying/yang şeklinde düzenlenmiş, sessizliğin ve dinginliğin hâkim olduğu Zen Bahçesi, dikey yeşil duvarlar ve suyu çevreleyen ahşap kaplamalarla doğal bir yaşam için tasarlandı.

Bahçeşehir Koleji İncek Dünyası'nın yanı başında
Sinpaş GYO, Türkiye'nin güvenilir ve prestijli markalarıyla işbirliğini Ankara'da da sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life'ın yanı başında. Çocuklarının burada eğitim almasını isteyen İncek Life sakinleri hem avantajlı eğitim koşullarından yararlanıyor hem de çocuklarını okula yürüyerek götürmenin rahatlığını yaşıyor.