İncek Tek Loft'a yatırımcıdan büyük ilgi!

Radye İnşaat tarafından İncek'teki eğitim kurumlarının yanında hayata geçirilen 1+1 dairelerden oluşan İncek Loft, yüksek kira gelirleri ile dikkat çekiyor

İncek Tek Loft'a yatırımcıdan büyük ilgi!

Radye İnşaat’ın hayata geçirdiği İncek Tek Loft projesi, uygun fiyat ve yüksek kira beklentisiyle yatırım amaçlı gayrimenkul arayışındakiler tarafından yoğun ilgi görüyor. 

Firma sahibi Mert Gürbüz, İncek’te bir biri ardına yükselen dev kule konutların aksine İncek Tek Loft’un yatay biçimde tasarlandığını belirtti. Temelinden, çatısına kadar inşaatın her aşamasında güvenliği ve kaliteyi bir arada sunma hedefiyle yola çıktıklarını anlatan Gürbüz: 'Aslında 7 katlı bir binayı taşıyacak temel üzerine sadece 2 kat çıktık. Bu da İncek Tek Loft’un depreme karşı ne denli dayanıklı olduğunun bir göstergesidir. Monoblok yapıdan oluşan bina,  dev bir malikane görkemine sahip' dedi.

İncek bölgesinin merkezinde, bulvara 150 metre mesafede inşa edilen İncek Tek Loft’un şehre yakınlığının yanı sıra Ufuk ve Atılım üniversiteleri ile Charles de Gaulle Fransız Lisesi’nin yanı başında olduğunu anımsatan Gürbüz, 'Aynı lokasyonda TED Ankara Koleji başta olmak üzere çok sayıda eğitim kurumu ile kamu kurumlarının binaları da bulunmaktadır. Ulaşım açısından son derece cazip bir noktadayız. Lokasyonundan dolayı, fiyatına oranla son derece yüksek kira getirisi var. Yatırım amaçlı konut arayışındakiler İncek Tek Loft’u tercih ediyor' diye konuştu.

150 bin TL'den başlayan fiyatlar
Gürbüz, İncek Tek Loft’ta yer alan 48 adet 1+1 stüdyo dairenin 150 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu kaydetti. Fiyatları makul düzeyde tuttuklarını ifade eden Gürbüz, şunları söyledi:

'İncek’te 1+1’ler, 250 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. İncek Tek Loft’ta bu fiyatı uygulamamız, kaliteden ödün verdiğimiz anlamına gelmesin. Radye İnşaat olarak bugüne kadar temel politikamız, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunmak olmuştur. İncek Tek Loft’ta da aynı anlayışla hareket ettik ve bu fiyatları belirledik. Kaliteden kesinlikle ödün vermedik. Isının yanı sıra ses yalıtımı da sağlayacak nitelikte mantolama sistemi uygulandı. Isınmada merkezi sistem kartlı kalorimetre kullanılacak. Mutfak ve  banyo dolapları, granit tezgahta hep markalı ürünler kullanıldı. Mobilya kapılar, en üst sınıf laminant parke, ankastre ürünler, en önemlisi de jeneratör standart olarak sunuluyor. Peyzajında palmiyeler kullanılan bahçesi, süs havuzu ve kameriyeler İncek Tek Loft’u ayrıcalıklı kılan diğer faktörler.'

Gürbüz, temeli 1 haziran 2014 tarihinde atılan İncek Tek Loft’ta teslimlerin Eylül 2015’te gerçekleştirileceğini bildirdi.