İnistanbul Hayat'a büyük ilgi

İnistanbul'un üçüncü projesi İnistanbul Hayat'a ön talep döneminde 3 bine yakın talep geldi

İnistanbul Hayat'a büyük ilgi

İş GYO ve Nef imzasıyla hayata geçirilen İnistanbul Hayat projesine ön talep döneminde 3 bine yakın başvuru geldi. İstanbul Topkapı'da hayata geçirilecek olan İnistanbul Hayat, ortaklığın İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal'den sonraki üçüncü projesi olacak. İnistanbul Hayat, 27 Nisan'da görücüye çıkacak

İnistanbul Hayat satışa çıkıyor
İş GYO ve Nef imzasıyla hayata geçirilecek olan İnistanbul Hayat'da 9 Nisan tarihinde başlayan ön talep döneminde 3 bine yakın talep geldi. İş GYO ve Nef'in ilk projesi olan İnistanbul Gala'ya da yoğun bir ilgi gösterilmiş ve ön talep döneminde 1.142 konuttan 874'ü satılmıştı. Benzer bir ilgiye tanık olan İnistanbul Lokal projesi de yoğunluk nedeniyle beklenenden altı ay önce satışa çıkmıştı. 

376 bin TL'den başlayan fiyatlarla
48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 0.99 faiz avantajı hazırlanan İnistanbul projesinde fiyatlar 376.000 TL'den başlıyor. Mimari tasarımının altında Perkins+Will'in imzasının bulunduğu ve "En İyi Mimari Tasarım" ödülünü almaya hak kazanan İnistanbul projesi, İstanbul Topkapı'daki eski Şişecam fabrikası arazisinde inşa ediliyor. Toplamda 80 dönümlük arsa üzerine inşa edilen proje 470 milyon dolarlık yatırım değeriyle hayata geçiriliyor.

İnistanbul nerede?
İnistanbul Hayat, İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projeleri, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa yerleşkesinin tam karşısında yer alacak. Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre mesafede bulunan İnistanbul, Yenikapı Hızlı Feribot iskelesine ise 7 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Iş Gyo Ve Nef
Proje Bilgisi: İnistanbul Hayat